środa, 27 maja 2020r. · Imieniny: Jana, Juliusza
Celmet 1.02-
maski 23.04

Mszana Dolna. Termin zakończenia prac na stadionie nie jest zagrożony. Takie zapewnienie otrzymali burmistrz i radni podczas spotkania na placu budowy

Net-Factory - 18.05.2020
23 maja, 12:01    autor: mantosz   wyświetlenia: 8294

Burmistrz Anna Pękała, a także radni miejscy, reprezentujący Komisję Oświaty, Komisję Budżetu i Finansów oraz Komisję Gospodarki i Rozwoju, spotkali się z kierownikiem budowy firmy „Eversport” z Warszawy - inż. Tomaszem Zabornym, inspektorem nadzoru inż. Markiem Kowalskim, kierownikiem robót inż. Mariuszem Grzmielem oraz inspektorem ds. inwestycji Urzędu Miasta Joanną Marszalik. Otrzymali zapewnienie, że mimo opóźnień z przyczyn niezależnych od wykonawcy, roboty idą zgodnie z planem i stadion będzie gotowy z końcem lipca.

Komisje wraz z burmistrz Anną Pękałą przeanalizowały obecny stan realizacji inwestycji przebudowy kompleksu lekkoatletycznego. Następnie wszystkie aspekty prac omawiano na placu budowy. Jak zaznaczył wykonawca, duże znaczenie ma pogoda. Aby położyć nawierzchnię poliuretanową na bieżni, musi być odpowiednia temperatura i wilgotność powietrza.

źródło: oficjalny profil radnej Agnieszki Sasal, oprac. MAG

fot. Agnieszka Sasal

Dodaj reklamę na TV28
Galeria
Komentarze
Proponowane artykuły
pgrab