Niedziela, 12 lipca 2020r. · Imieniny: Jana, Gwalberta
styczen mieszkania 28.05-28.06
Augustyn

Gmina Niedźwiedź. Podania, legendy i mity w interpretacji uczniów. Podsumowano Gminny Przegląd Form Teatralnych

Net-Factory - 18.05.2020
01 czerwca, 23:05    autor: mantosz   wyświetlenia: 3672

Joanna Woźniak z Zespołu Placówek Oświatowych w Koninie oraz Kamil Sułkowski ze Szkoły Podstawowej w Porębie Wielkiej triumfowali w Gminnym Przeglądzie Form Teatralnych. Drugie miejsce zajął Piotr Kościelniak ze Szkoły Podstawowej w Niedźwiedziu, a trzecie Maja Cebula ze Szkoły Podstawowej w Porębie Wielkiej oraz Natalia Stróżak i Sylwia Wacławik z Zespołu Placówek Oświatowych w Podobinie.

Jury wyróżniło Bartłomieja Woźniaka z Zespołu Placówek Oświatowych w Koninie oraz Amelię Zapałę ze Szkoły Podstawowej w Porębie Wielkiej. Nagrodę specjalną otrzymała Kamila Halama z Poręby Wielkiej.

- W tym roku Gminny Przegląd Form Teatralnych, ze względu na sytuację, odbył się zdalnie. Uczniowie nie zawiedli. Otrzymaliśmy 12 rewelacyjnych filmików. Tematyka dotyczyła podań, legend i mitów. Uczniowie bardzo chętnie nagrywali, angażując całe rodziny. Wykazali się ogromną kreatywnością i pomysłowością. Gratuluję wszystkim. Rodzicom dziękuję za pomoc i cierpliwość – mówi Agnieszka Rataj, współorganizatorka konkursu.

">

">

">

">

">

">

 

źródło: GBiOK w Niedźwiedziu, Szkoła Podstawowa w Porębie Wielkiej; oprac. MAG

fot. screen z filmu konkursowego

Dodaj reklamę na TV28
Komentarze
Proponowane artykuły
Kwiaciarnia MAJA - 18.05.2020

Popularne

pgrab
bdart