Sobota, 19 września 2020r. · Imieniny: Januarego, Konstancji
szpital 2.09
ncs 20.07

Powiat Limanowski. Małgorzata Stachowicz jest ratownikiem medycznym. Od 11 lat pomaga innym, ale teraz potrzebuje naszego wsparcia

Net-Factory - 18.05.2020
09 września, 12:19    autor: jbudacz   wyświetlenia: 27420

Na portalu internetowym pomagam.pl jest prowadzona zbiórka pieniędzy na leczenie Małgorzaty Stachowicz. Pani Małgosia od 11 lat pracuje jako ratownik medyczny w Szpitalu Powiatowym w Limanowej i w Bochni.

Teraz potrzebuje od nas wsparcia, bo pieniądze są jej potrzebne na leczenie. a potrzeba 40 tys. zł. Na razie udało się zebrać niwiele ponad 7 tys. zł.

(...) W swojej pracy oddaje całe serce w niesieniu pomocy innym ludziom. Wszystkich zaraża swoim optymizmem, jest osobą ciepłą, serdeczną  i lubianą. Każdy kto zna Gosię ten wie, że może liczyć na jej wsparcie i pomoc. 

Małgosia od lat dzielnie zmaga się ze schorzeniem, które do tej pory bardzo nie utrudniało jej życia i nie było przeszkodą w wykonywaniu zawodu. Niestety w maju tego roku okazało się, że Gosia musi poddać się operacji, której koszt nie jest  refundowany przez NFZ.  Operacja ta jest niezbędna do dalszego, normalnego życia (...) - czytamy na stronie interentowej pomagam.pl. 

Wszyscy Ci, którzy chcieliby pomóc pani Małgosi, mogą to zrobić poprzez stronę internetową pomagam.pl

Link do wpłaty: https://pomagam.pl/gosia-limanowa?fbclid=IwAR2gHSMOmxulJV-77w4DEK7jQSy7mJD9ZhsF61mRSI6jDbcFGf5-BSIwI5Y

Dodaj reklamę na TV28
Komentarze
Proponowane artykuły
pgrab