Poniedziałek, 20 września 2021r. · Imieniny: Filipiny, Eustachego
flector
nicho.pl

Męcina. Zderzenie dwóch samochodów osobowych

Net-Factory - 18.05.2020
16 września, 23:09    autor: mantosz   wyświetlenia: 39103

Ok. godz. 21:15 w Męcinie czołowo zderzyły się dwa samochody osobowe. Cztery osoby zostały zabrane do szpitali w Limanowej i Nowym Sączu.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika że 20-letni kierujący pojazdem marki Fiat Punto na łuku w prawo (jadąc w kierunku miejscowości Kłodne) zjechał na przeciwległy pas ruchu i doprowadził do zderzenia z jadącym z przeciwnego kierunku pojazdem marki Audi A3, którym kierował 19-letni mężczyzna. 

- Do szpitala zabrano kierujących oraz 24-letniego pasażera z fiata. Na szczęście nikt nie doznał poważnych obrażeń. Wszyscy oni po badaniach zostali zwolnieni. Kierujący byli trzeźwi - informuje Jolanta Mól, rzecznik prasowy KPP Limanowa. 

20-letniemu kierowcy fiata funkcjonariusze zatrzymali prawo jazdy. Za spowodowanie kolizji drogowej zostanie skierowany wniosek o ukaranie do sądu.

- Natomiast w pojeździe marki Audi podróżowały 4 osoby. 3 kobiety i 1 mężczyzna. 3 osoby oddaliły się z miejsca zdarzenia, po czym jedna z nich wróciła. Na miejsce skierowano biegłego z zakresu wypadków drogowych - dodaje J. Mól.

Policjanci ustalają dokładny przebieg i okoliczności tego zdarzenia. 

W akcji uczestniczyli strażacy z PSP w Limanowej, OSP w Męcinie, ratownicy medyczni oraz policjanci. 

Na czas działania służb droga była całkowicie zablokowana. 

Dodaj reklamę na TV28
Galeria
Komentarze
Proponowane artykuły
pgrab