Czwartek, 22 października 2020r. · Imieniny: Filipa, Kordulii
Celmet 22.10
pszczoły powiat

Laskowa. Mamy nagranie z monitoringu. Policja: Opel Meriva podczas włączania się do ruchu nie udzielił pierwszeństwa przejazdu kierującemu motocyklem

Net-Factory - 18.05.2020
18 września, 10:38    autor: pgrab   wyświetlenia: 108847

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że 34-letni kierujący pojazdem marki Opel Meriva podczas włączania się do ruchu nie udzielił pierwszeństwa przejazdu kierującemu motocyklem marki Suzuki, doprowadzając do zderzenia pojazdów - mówi Jolanta Mól, rzecznik KPP w Limanowej

Do wypadku doszłow czoraj kilkanaście minut po godz. 18 w Laskowej. Jak dodaje rzecznik limanowskiej policji, stan poszkodowanego motocyklisty był na tyle poważny, że potrzebna była pomoc ratowników Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

- W wyniku zdarzenia 19-letni motocyklista z ciężkimi obrażeniami został zabrany przez LPR do szpitala w Krakowie. Kierujący Oplem był trzeźwy. Jednak pobrano mu również krew do badań. Jak ustalili policjanci, kierujący motocyklem nie posiadał uprawnień do kierowania, ponieważ zostały mu one cofnięte - wyjaśnia J. Mól.

Słowa rzecznik limanowskiej policji potwierdza również film dokumentujący wypadek. Otrzymaliśmy go do czytelnika.

Na miejscu zdarzenia ślady zabezpieczyła grupa dochodzeniowo - śledcza. Czynności w sprawie wypadku prowadzi KPP w Limanowej.

Dodaj reklamę na TV28
Komentarze
Proponowane artykuły
pgrab