Czwartek, 22 października 2020r. · Imieniny: Filipa, Kordulii
rocstal 06.10 - 06.11
pszczoły powiat

Nowe Rybie. Trwa zbiórka dla Kasi Nowak. Dziewczynka potrzebuje intensywnej rehabilitacji. Brakuje jeszcze 21 tys. zł

Net-Factory - 18.05.2020
25 września, 14:55    autor: mantosz   wyświetlenia: 7360

Kasia Nowak z Nowego Rybia ma prawie 3 latka. Dziewczynka nie chodzi, nie siedzi i nie je samodzielnie. Jest dzieckiem leżącym. Przyszła na świat jako wcześniak. Aby mogła się rozwijać i normalnie funkcjonować, potrzebna jest regularna i intensywna rehabilitacja. - Walczymy o Kasię każdego dnia, jednak koszty opieki i leczenia są dla nas ogromnym wyzwaniem. Robimy wszystko, co w naszej mocy, by zadbać o przyszłość córeczki - mówią rodzice dziewczynki.

Kasia Nowak przyszła na świat w 25. tygodniu ciąży. Obecnie jest pod opieką fundacji siepomaga.pl. Rodzice dziewczynki proszą o pomoc i wsparcie.

- Wylew, mózgowe porażenie dziecięce. Poród w 25. tygodniu ciąży. Żaden rodzic nie jest gotowy na taki początek życia dla swojego dziecka. Wraz z mężem planowaliśmy Kasi piękne i beztroskie dzieciństwo. Niestety, nie byliśmy gotowi na chorobę naszego maluszka. Chyba żaden rodzic nie jest. Prawie 3-letnia  już nasza córeczka  do dziś nie chodzi, nie siedzi, nie je samodzielnie. Jest dzieckiem leżącym. Jej stan spowodowany jest przedwczesnym przyjściem na świat. Aby Kasia mogła się rozwijać, wymogiem jest regularna i intensywna rehabilitacja - możemy przeczytać na stronie fundacji.

Stąd też apel rodziców do wszystkich ludzi dobrego serca, aby wesprzeć leczenie 3-latki. Potrzeba prawie 50 tys. zł. Już udało się zebrać ponad 28 tys. zł.

- Chodzimy z dzieckiem na rehabilitację oraz ćwiczymy z nią w domu. Z każdą regularną wizytą u rehabilitanta widać poprawę jej stanu zdrowia. Dlatego walczymy o przyszłość naszego dziecka, nawet jeśli ta walka wypełnia nasz cały czas. Widzimy nadzieję. Chcemy dla Kasi jak najlepiej. W miarę możliwości jeździmy też na specjalistyczne turnusy rehabilitacyjne. Takie wyjazdy są dla nas  jednak zbyt drogie. Wierzymy, że nasza Kasia ma szanse na lepsze życie, na  poprawę sprawności ruchowej i większą samodzielność. Kierujemy swoją prośbę do Ciebie o finansowe wsparcie, abyśmy mogli zapewnić naszej Kasi niezbędną pomoc specjalistów – apelują państwo Nowakowie.

Link do zbiórki:

https://www.siepomaga.pl/kasia-nowak?fbclid=IwAR2XJ-91Y180SCJ_KdHzIdpXdjeA6xcz6W7T3bUfacvpKyvWTXO3yzFYNYg

 

Dodaj reklamę na TV28
Komentarze
Proponowane artykuły
pgrab