Czwartek, 28 stycznia 2021r. · Imieniny: Walerego, Radomira
matras pizza
pomoc 07.11

Powiat Limanowski. Sprawa szokuje, ale prokuratura i policja nie udzielają informacji. Kobieta próbowała pozbawić życia siebie i własne dziecko

Net-Factory - 18.05.2020
13 października, 09:55    autor: pgrab   wyświetlenia: 77171

Mieszkańcy miejscowości są poruszeni sytuacją, która miała miejsce w ubiegłym tygodniu. Kobieta usiłowała zabić swoje dziecko, a wedle nieoficjalnych informacji, miała targnąć się na własne życie.

W nocy z czwartku na piątek na terenie gminy Mszana Dolna strażacy zostali zadysponowani do poszukiwań kobiety. Do akcji został wezwany również helikopter Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Jako pierwsi do zaginionej dotarli policjanci. Według naszych ustaleń kobieta miała pozbawić życia swoje dziecko, a później targnąć się na swoje własne.

Natomiast strażacy zostali wycofani z akcji poszukiwawczej. Ze względu na zmianę charakteru działań, zostali oni przekierowani  do zabezpieczenia lądowiska dla załogi Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Dziecko zostało zabrane helikopterem do jednego z krakowskich szpitali, jego stan był ciężki, ale stabilny.

Zarówno limanowska policja, jak i Prokuratura Rejonowa w Limanowej nie udziela informacji ze względu na śledztwo, a przede wszystkim ze względu na dobro rodziny.

Tekst: Bartłomiej Górka

Fotografia poglądowa

Dodaj reklamę na TV28
Komentarze
Proponowane artykuły
pgrab