Czwartek, 21 stycznia 2021r. · Imieniny: Agnieszkii
qlior banka 2
pomoc 07.11

Tymbark. EUROS - Pomoc drogowa, wypożyczanie samochodów i doradztwo odszkodowawcze

Net-Factory - 18.05.2020
31 października, 11:55    autor: pgrab   wyświetlenia: 11863

Wypożyczalnia EUROS zajmuje się głównie wynajmem samochodów z OC sprawcy na terenie całej Polski. Na rynku działa już od 2015 roku, a w tym okresie zadowolili kilkanaście tysięcy klientów. Należą do nich nie tylko osoby prywatne, ale także duże, międzynarodowe firmy.

Głównym przedmiotem działalności firmy EUROS jest profesjonalna obsługa klientów w zakresie wynajmu samochodów osobowych z OC sprawcy i bezpłatnego udostępniania samochodów zastępczych. Przedsiębiorstwo zajmuje się także pomocą drogową i holowaniem pojazdów oferując przy tym profesjonalną pomoc prawną z zakresu wsparcia odszkodowawczego i ubezpieczeniowego. Priorytetem w funkcjonowaniu EUROS jest przede wszystkim maksymalizacja korzyści klienta na skutek zapewnienia kompleksowych usługi świadczeń. Co warto wspomnieć – firma współpracuje z dużymi towarzystwami ubezpieczeniowymi takimi jak Allianz, Generali, Ergo Hestia, PZU czy Aviva. Zaufanie i wdzięczność jakimi EUROS zostało już obdarzone jest największym świadectwem jakości świadczonych przez nich usług i elastycznego i indywidualnego podejścia do wymagań dosłownie każdego klienta.

- Wszystkim osobom których samochód uległ uszkodzeniu z winy osób trzecich, mogą zaoferować wynajem auta zastępczego z OC sprawcy całkowicie za darmo oferując przy tym możliwość rozliczenia w formie bezgotówkowej z towarzystwem ubezpieczeniowym. Sprawia to, iż można korzystać z darmowego auta zastępczego bez angażowania własnych finansów.

- EUROS proponuje państwo wynajem samochodów osobowych w różnych klasach oraz doskonałej jakości pomoc drogową i najwyższe standardy pomocy prawnej w zakresie prawa gospodarczego, prawa cywilnego i prawa ubezpieczeniowego. Zadbają, by w jak najkrótszym czasie zostało przyznane ci odszkodowanie i zadośćuczynienie ze strony sprawcy. Ponadto EUROS reprezentuje strony przed towarzystwami ubezpieczeniowymi.

Samochody Firmy EUROS dostępne są przez 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę, tak by każdy klient w każdym czasie mógł skorzystać z usług w dogodnym dla siebie miejscu jeśli tylko tego potrzebuje. Wystarczy zadzwonić po numer telefonu lub skontaktować się przez adres mailowy.

 

Pomoc Drogowa, Wypożyczalnia Samochodów – 501 186 838
Pomoc Prawna – 502 095 686
E-Mail – euros@vp.pl
Adres - Tymbark 219 | 34-650 Tymbark

Dodaj reklamę na TV28
Komentarze
Proponowane artykuły
pgrab