Sobota, 28 listopada 2020r. · Imieniny: Grzegorza, Zdzisława
Celmet 22.10
pszczoły nowy

Limanowa. Limanowski Dom Kultury zachęca do udziału w 29. finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Net-Factory - 18.05.2020
20 listopada, 22:24    autor: mantosz   wyświetlenia: 2020

Limanowski Dom Kultury po raz kolejny włącza się w organizację zbiórki pieniędzy na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. 29. finał odbędzie się 10 stycznia. Osoby, które chcą zostać wolontariuszami i kwestować na ulicach Limanowej, mogą już wypełnić formularz online. Rejestracja wolontariuszy trwa do 4 grudnia.

Link do rejestracji wolontariuszy: https://iwolontariusz.wosp.org.pl/

Konto w bazie iwolontariusz.wosp.org.pl może założyć tylko osoba pełnoletnia (konto dla wolontariusza, który jest niepełnoletni, może założyć wyłącznie opiekun prawny). Konto w bazie iwolontariusz.wosp.org.pl daje możliwość rejestracji w trzech formach: wolontariusz pełnoletni, wolontariusz niepełnoletni (zgłoszony za pośrednictwem opiekuna prawnego), firma lub wydarzenie. Wszelkie informacje na temat rejestracji znajdują się na stronie https://www.wosp.org.pl/final/dla-wolontariuszy/czeste-pytania#sectionHead360.

Jeśli ktoś nie ma możliwości rejestracji online, a chciałby zostać wolontariuszem, proszony jest o kontakt telefoniczny - 501 423 775 lub mailowy - biuro@ldk.limanowa.pl.2

„Finał z głową” to hasło przewodnie kolejnej edycji zbiórki organizowanej przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Tym razem fundacja będzie się skupiać na zakupie sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

źródło: LDK Limanowa; oprac. MAG

Dodaj reklamę na TV28
Komentarze
Proponowane artykuły
pgrab