Czwartek, 21 stycznia 2021r. · Imieniny: Agnieszkii
matras pizza
pomoc 07.11

Artykuł sponsorowany. Pomysłowy prezent na walentynki

Net-Factory - 18.05.2020
02 stycznia, 00:36    autor: pgrab   wyświetlenia: 3723

Słowa mają wielką moc. Z pewnością słyszeliśmy to już niejednokrotnie. Dobrać odpowiednie słowa nie jest jednak tak łatwo - zwłaszcza jeśli chodzi o miłość. Przecież darzymy drugą osobę uczuciem nader wyjątkowym. Słowa także zatem muszą być wyjątkowe i co ważniejsze - trafne.

Warto pochylić się nad dziełami polskich poetów, ponieważ traktowali oni na temat miłości już wiele lat temu!

Jak wybrać odpowiednie cytaty o miłości do prezentu dla mężczyzny?

Mężczyźni wydają się być dużo mniej wrażliwi na czułe słowa i gesty od kobiet. Wszyscy chyba jednak doskonale wiemy, że są to tylko pozory. Pod twardą skórą każdy facet skrywa delikatne wnętrze - i to właśnie do tego wnętrza powinny trafiać wybrane romantyczne cytaty.

Nie ma jednak niezawodnej recepty na kilka konkretnych słów, które zawrócą w głowie każdemu mężczyźnie. Przy wyborze musimy skupić się przede wszystkim na naszej relacji z drugą osobą. Na tym, jaki ma ona charakter i co czyni ją tak wyjątkową. Każda miłość jest inna - i to właśnie do tej odmienności musimy się odwoływać.

Przykładowo, jeśli łączy nas już dość długa, wspólnie przebyta historia i wiemy, że możemy na sobie polegać - wybierzmy cytat, który podkreśla długotrwałą istotę miłości. Świetnie się sprawdzi tutaj chociażby fragment twórczości francuskiego poety, Henry’ego Bordeaux, który pisał:

“Aby miłość trwała przez całe życie, trzeba ją pielęgnować starannie jak ogród.”

To sformułowanie niezwykle trafnie obrazuje ile potrzeba zaangażowania i jak należy się poświęcić, żeby zbudować miłość na trwałe. Odwołując się do porównania z ogrodem - miłość musimy pielęgnować i troszczyć się o nią już od małej sadzonki, niczym o roślinę. Później powinniśmy jej doglądać, pozbywać się uschniętych gałęzi i zapewnić roślinie bezpieczeństwo.

Nie zawsze jednak jesteśmy gotowi, aby tak dobitnie pokazać swoje uczucia. Wtedy możemy podejść do tej kwestii nieco bardziej żartobliwie, i posłużyć się cytatem w stylu Owidiusza:

“Być zakochanym to być szalonym przy zdrowych zmysłach.”

Prezent na walentynki i cytaty o miłości - album ze zdjęciami czy fotoksiążka?

Popularnym prezentem z okazji walentynek, rocznicy lub urodzin drugiej połówki jest album ze zdjęciami. Jest on bardzo praktyczny, ponieważ możemy go wykonać sami i nie musimy wydawać przy okazji majątku. Czasami jednak warto zastanowić się nad czymś nieco bardziej niekonwencjonalnym. Czymś takim z pewnością będzie fotoksiążka.

Forma profesjonalnego katalogu ze zdjęciami i romantycznymi cytatami jest rzadko spotykana jako prezent dla drugiej połówki. Okazuje się jednak znacznie bardziej praktyczna i co ważniejsze - pokazuje, że przemyśleliśmy prezent i planowaliśmy go od dawna. A to z kolei jasno podkreśla jak bardzo wzniosłym uczuciem darzymy drugą osobę.

Jakie zdjęcia wybierać do fotoksiążki?

 

Kiedy planujemy fotoksiążkę możemy wybrać jeden z dwóch sposobów organizacji. Pierwszym z nich jest wybranie pojedynczych, wspólnych zdjęć z drugą osobą ze wszystkich fotografii, do których mamy dostęp. Pokazujemy w ten sposób jak rozwijała się nasza relacja na przestrzeni lat. Z pewnością wiele z wybranych zdjęć przywoła pozytywne wspomnienia.

Z drugiej strony możemy zdecydować się na tematyczny wybór fotografii. Może to być na przykład zbiór zdjęć z jednego, konkretnego wyjazdu, ferii zimowych czy wakacji, które wam obojgu zapadły w pamięć. Możliwości jest wiele, a dzięki takiemu rozwiązaniu mamy możliwość upamiętnienia momentu, który miał dla nas szczególne znaczenie.

Dobierzmy do tego kilka romantycznych cytatów, które najbardziej do nas pasują i mamy idealny prezent na rocznicę, walentynki czy urodziny drugiej połówki. Upominek tego rodzaju pozwoli naszemu partnerowi poczuć się naprawdę wyjątkowo.

 

Dodaj reklamę na TV28
Komentarze
Proponowane artykuły
pgrab