Czwartek, 28 stycznia 2021r. · Imieniny: Walerego, Radomira
matras pizza
gold drop medal

Mszana Dolna. Wolontariusze „Szlachetnej Paczki” ciągle aktywni. Tym razem apelują o pomoc dla rodziny, która utraciła dobytek w pożarze

Net-Factory - 18.05.2020
13 stycznia, 23:10    autor: mantosz   wyświetlenia: 3318

- Kochani, co prawda od Weekendu Cudów minął już jakiś czas, ale wierzymy, że jesteście z nami przez cały rok. Jest jedna rodzina, której przydarzyła się ogromna tragedia, a my nie byliśmy w stanie włączyć jej do akcji – piszą wolontariusze „Szlachetnej Paczki” z Mszany Dolnej i apelują o pomoc dla rodziny, która straciła dorobek życia w pożarze.

Jak informuje Bartosz Gocał, lider „Szlachetnej Paczki” w Mszanie Dolnej, poszkodowana rodzina przebywa obecnie u bliskich, a dzięki oszczędnościom i ludziom dobrego serca dom jest w remoncie. Aby można było w nim zamieszkać, nadal potrzebna jest pomoc. Wolontariusze „Szlachetnej Paczki” apelują o pomoc w zakupie m.in.: lodówki, pralki, talerzy, sztućców, garnków, środków czystości, żywności długoterminowej.

Osoby, które chciałyby włączyć do akcji, proszone są o kontakt pod numerami telefonów: Bartosz – 512 870 015, Arleta – 735 377 271.

źródło: „Szlachetna Paczka” Mszana Dolna; oprac. MAG

fot. „Szlachetna Paczka” Mszana Dolna

Dodaj reklamę na TV28
Komentarze
Proponowane artykuły
pgrab