Region. Samochód w rzece na dachu, a w środku nikogo. Relacja naszego czytelnika

24 stycznia, 21:55
autor: mantosz
wyświetlenia: 43296
W sobotę, po godzinie 7. rano, służby zostały powiadomione, że w korycie rzeki w Trzebuni koło Myślenic znajduje się samochód osobowy. Pojazd leżał na dachu, ale kierowcy nie było środku. Na miejsce udali się strażacy z OSP w Trzebuni i PSP w Myślenicach oraz policjanci.
Strażacy i funkcjonariusze podjęli poszukiwania kierowcy. Jak się później okazało, kobieta kierująca samochodem nie doznała obrażeń, sama opuściła pojazd i dotarła do domu, o czym poinformował służby jej ojciec. W chwili zdarzenia na drodze było ślisko.
Strażacy wyciągnęli pojazd z koryta rzeki.
relacja ze zdarzenia – czytelnik
fot. czytelnik
Galeria
Komentarze
Proponowane artykuły
Popularne
- Zderzenie busa kursowego z ciężarówką
- Gruszowiec. Owiany sławą i legendą. O historii "Baru Pod Cyckiem" rozmawiamy z panią Dorotą Miśkowiec
- Wieczór walentynkowy był kroplą, która przelała czarę goryczy. Właściciel Zajazdu Mogielica został postawiony "pod ścianą" i dlatego otworzył lokal
- Zmarła Ewa Banaś, ceniona nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej w Szkole Podstawowej nr 2
- Drzewo przygniotło mężczyznę. Do poszkodowanego wezwano Lotnicze Pogotowie Ratunkowe
- Trudne warunki na drogach. Do przewróconej śmieciarki wezwano dźwig