Piątek, 5 marca 2021r. · Imieniny: Fryderyka, Wacława
carshop
staż

Powiat Limanowski. Samorządy proszą mieszkańców o wypełnienie ankiety

CARSHOP
27 stycznia, 21:49    autor: mantosz   wyświetlenia: 3947

Samorządy powiatu limanowskiego zawiązały Partnerstwo Miast i Gmin Powiatu Limanowskiego na rzecz ożywienia gospodarczego i wspólnej realizacji przedsięwzięć w ramach projektu „Pilotaż Centrum Wsparcia Doradczego”, organizowanego przez Departament Strategii Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej. Jednym z założeń partnerstwa jest opracowanie wspólnej strategii rozwoju regionu, co pozwoli lepiej dostosować politykę władz samorządowych do potrzeb mieszkańców, szczególnie w zakresie usług publicznych.

W skład partnerstwa wchodzą miasta: Limanowa i Mszana Dolna, gminy: Dobra, Jodłownik, Kamienica, Laskowa, Limanowa, Łukowica, Mszana Dolna, Niedźwiedź, Słopnice, Tymbark oraz Powiat Limanowski. W ramach partnerstwa samorządy będą starać się o środki pomocowe, w tym unijne, na realizację zadań, które w największym stopniu poprawią sytuację mieszkańców i lokalnych przedsiębiorców.

Samorządy zwracają do mieszkańców o wyrażenie opinii, m.in o usługach publicznych i potrzebach, w anonimowej ankiecie, która znajduje się TUTAJ

Opinie mieszkańców będą wykorzystane przy planowaniu przez samorządy kierunków rozwoju. Ankietę można wypełnić do 15 lutego do godz. 23.59.

źródło: Powiat Limanowski; oprac. MAG

fot. Centrum Wsparcia Doradczego

 

Dodaj reklamę na TV28
Komentarze
Proponowane artykuły
pgrab