Niedziela, 5 grudnia 2021r. · Imieniny: Kryspina, Saby
carshop

Mszana Dolna. Zakończył się Turbacz Cup. W rozgrywkach trampkarzy i juniorów triumfowały drużyny z Kamienicy, Nowego Sącza i Mszany Dolnej

Net-Factory - 18.05.2020
17 lutego, 22:02    autor: mantosz   wyświetlenia: 10733

Zakończyła się IV edycja halowego turnieju piłki nożnej TURBACZ CUP. 6 lutego zmierzyli się trampkarze, a 13 lutego – juniorzy młodsi i juniorzy. Rozgrywki odbyły się w dwóch halach sportowych w Mszanie Dolnej – przy Szkole Podstawowej nr 1 oraz przy Zespole Szkół Techniczno-Informatycznych.

W turnieju trampkarzy zawodnicy Turbacza wyszli z grupy z pierwszego miejsca, jednak niekwestionowanymi triumfatorami tej kategorii okazali zwycięzcy XXIX Strefowych Halowych Mistrzostw w Piłce Nożnej - Gorce Kamienica. Zespół z Niedźwiedzia, pomimo iż w pierwszej fazie uplasował się za czarno-pomarańczowymi, ostatecznie okazał się niespodzianką i po pokonaniu zawodników z Mszany Dolnej zapewnił sobie srebrny medal.

W zmaganiach juniorów młodszych triumfowała Biegoniczanka Nowy Sącz, która wygrała wszystkie spotkania. Juniorom młodszym z Turbacza zabrakło ośmiu sekund, by stanąć na drugim stopniu podium przed Orłem Myślenice. W końcówce meczu stracili bramkę i ostatecznie zajęli trzecie miejsce.

Juniorzy mszańskiego Turbacza w grupie zajęli drugie miejsce, ale w finale zdobyli sześć bramek i zdobyli złoty medal. Kolejne miejsca zajęły drużyny Lubomira Wiśniowa i Sokoła Słopnice.

- Jeszcze raz serdecznie dziękujemy wszystkim drużynom, które wzięły udział w turnieju i ponownie życzymy, aby zdobyte w ten sposób doświadczenie zaowocowało w przyszłości. Mamy nadzieję, że zobaczymy się także i w przyszłym roku! – zapraszają organizatorzy sportowych zmagań.

 

źródło: KS Turbacz; oprac. MAG

fot. KS Turbacz, Gorce Kamienica, Biegoniczanka Nowy Sącz, Tv28

Dodaj reklamę na TV28
Galeria
Komentarze
Proponowane artykuły
pgrab