Wtorek, 2 marca 2021r. · Imieniny: Heleny, Pawła
carshop
staż

Gmina Jodłownik. Handlowali narkotykami. Policjanci znaleźli konopie, susz marihuany i amfetaminę

Net-Factory - 18.05.2020
19 lutego, 18:06    autor: jbudacz   wyświetlenia: 56930

W minionym tygodniu policjanci kryminalni z Limanowej znaleźli plantację konopi innej niż włóknista, która była zorganizowana przez dwójkę młodych osób w nowobudowanym domu na terenie na terenie gminy Jodłownik. Policjanci znaleźli konopie w różnej fazie wzrostu, susz marihuany i amfetaminę.

10 lutego policjanci Wydziału Kryminalnego limanowskiej komendy zatrzymali dwie osoby podejrzewane o uprawę marihuany oraz posiadanie i handel narkotykami - 26 - letniego mężczyznę oraz jego 19-letnią partnerkę.

- W ich domu znaleziono 38 sztuk konopi w różnej fazie wzrostu, ponad 200 gramów suszu marihuany oraz kilka gramów amfetaminy. Ponadto w mieszkaniu znajdował się  profesjonalny sprzęt służący do uprawy konopi taki jak namiot, lampy grzewcze oraz wentylator kanałowy. Zatrzymani  usłyszeli zarzuty dotyczące m.in. posiadania środków odurzających - mówi aspirant Jolanta Mól, rzecznik prasowy limanowskiej policji.

Prokurator Rejonowej w Limanowej wobec podejrzanych  zastosował dozór policyjny wraz z zakazem opuszczania kraju oraz poręczenie majątkowe. Na poczet grożących podejrzanym kar zabezpieczono ich  samochód o wartości 12 tys. zł oraz gotówkę w kwocie ponad 3 tysięcy złotych. Sprawa znajdzie swój finał w sądzie.

Dodaj reklamę na TV28
Komentarze
Proponowane artykuły
pgrab