Wtorek, 20 kwietnia 2021r. · Imieniny: Czesława, Agnieszki
carshop
zimniewski

Łostówka/Rzeszów. Kacper Myszogląd został nowym zawodnikiem Stali Rzeszów

Net-Factory - 18.05.2020
28 lutego, 19:32    autor: mantosz   wyświetlenia: 11831

18-letni Kacper Myszogląd został nowym zawodnikiem Stali Rzeszów. Młody zawodnik pochodzi z Łostówki, a przygodę z piłką nożną rozpoczynał w Witowie Mszana Górna. Następnie reprezentował barwy AP 21 Kraków, z której przeniósł się do Wisły Kraków. Teraz rozpoczyna kolejny etap w swojej sportowej karierze.

- Chciałbym podziękować trenerom, którzy mieli wpływ na mój rozwój w Wiśle Kraków. Przejście do Stali Rzeszów jest krokiem w przód, ponieważ tam będę występował w drużynie seniorskiej, a w Wiśle nie miałem takiej okazji. Uważam, że jest to  dobry ruch z mojej strony. Myślę, że w Stali Rzeszów rozwinę swoje umiejętności piłkarskie i złapię minuty w drużynie seniorskiej, co w moim wieku jest bardzo ważne – podkreśla Kacper Myszogląd w rozmowie z naszym portalem.

Utalentowany młody zawodnik zostanie jednocześnie wypożyczony do klubu partnerskiego Stali Rzeszów – Wólczanki Wólka Pełkińska.

Kacper Myszogląd to kolejny młody zawodnik, który wpadł nam w oko podczas okresu przygotowawczego. Został zauważony przez trenerów Stali Rzeszów i polecony do nas. Ten młody zawodnik cechuje się bardzo dobrym wyszkoleniem technicznym i niezłą dojrzałością piłkarską. Cieszę się, że trafił do nas. Na pewno podniesie rywalizację na pozycji skrzydłowego i mam nadzieję, że zwiększy jakość – mówi Marcin Wołowiec, szkoleniowiec Wólczanki Wólka Pełkińska.

fot. arch prywatne Kacpra Myszogląda

Dodaj reklamę na TV28
Galeria
Komentarze
Proponowane artykuły
pgrab