Wtorek, 20 kwietnia 2021r. · Imieniny: Czesława, Agnieszki
niska emisja
zimniewski

Przyszowa/Szczyrk. „To był dzień pełen wrażeń!” – zespół regionalny „Przyszowianie” wystąpił na antenie Telewizji Polskiej

Net-Factory - 18.05.2020
28 lutego, 20:06    autor: mantosz   wyświetlenia: 12944

Zespół regionalny „Przyszowianie” wystąpił w porannym „Pytaniu na śniadanie”. Program emitowano na żywo ze Szczyrku.

- Emocje tego dnia wciąż nie opadły, jednak pragniemy wyrazić podziękowania wszystkim tym, bez których nie dalibyśmy rady. Szczególne podziękowania należą się Bogdanowi Łuczkowskiemu - wójtowi gminy Łukowica. To właśnie wójt naszej gminy sprawił, że stało się coś, o czym nie śmieliśmy nawet marzyć – „Przyszowianie” pokazali się na antenie jednego z najbardziej popularnych programów w Polsce. Dziękujemy serdecznie za to, że poruszył Pan niebo i ziemię, abyśmy mogliśmy wystąpić w telewizji! Bez Pana nic by się nie odbyło - napisali na swoim facebookowym profilu członkowie zespołu.

„Przyszowianom” w Szczyrku towarzyszył GOKSiT w Łukowicy - Jarosław Czaja. Choreografię przygotował Edward Bocheński.

- Dziękujemy całej ekipie „Pytania na śniadanie”, niezawodnej kapeli, wszystkim sympatykom zespołu oraz tym członkom zespołu, którzy wspierali nas ze swoich domów. Doceniamy wszystkie miłe słowa, które mobilizowały nas do pracy. Dzisiejsze wydarzenie traktujemy jako swego rodzaju przedwczesny „urodzinowy” prezent. W końcu w tym roku będziemy mieć już 20 lat. To wydarzenie zapisane zostanie wielkimi literami w historii zespołu oraz całej gminy Łukowica – podkreślili w swojej relacji „Przyszowianie”.

źródło: profil zespołu „Przyszowianie”; oprac. MAG

fot. zespół „Przyszowianie”

Dodaj reklamę na TV28
Galeria
Komentarze
Proponowane artykuły
pgrab