Wtorek, 20 kwietnia 2021r. · Imieniny: Czesława, Agnieszki
carshop
zimniewski

Limanowa. Przekroczył prędkość o 100 km/h. To nie pierwszy raz 22-letniego kierowcy. Tym razem mężczyzna stracił prawo jazdy

Net-Factory - 18.05.2020
05 marca, 09:12    autor: jbudacz   wyświetlenia: 20369

Policjanci z limanowskiej drogówki zatrzymali mężczyznę kierującego samochodem marki Ford, który na drodze, gdzie obowiązywało ograniczenie prędkości do 40 km/h, gnał z prędkością 140 km/h.

W miniony poniedziałek 1 marca około godziny 19:00 w Limanowej na ul. Bronisława Czecha, policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Limanowej zatrzymali do kontroli drogowej kierującego pojazdem marki Ford Fiesta, który przekroczył dozwolona prędkość.

- Laserowy miernik prędkości wskazał, że 22-letni kierujący fordem w miejscu, gdzie można jechać z maksymalną prędkością 40 km/h pędził z prędkością 140 km/h, czyli  przekroczył dozwoloną prędkość o 100 km/h. Jak ustalili mundurowi, zatrzymany mężczyzna w ostatnich miesiącach był już karany za przekroczenie prędkości - mówi Jolanta Batko, rzecznik prasowy KPP Limanowa.

W związku z popełnionym przez 22-latka wykroczeniem, funkcjonariusze zatrzymali mu prawo jazdy oraz ukarali mandatem karnym.

Policjanci apelują do wszystkich kierowców o rozwagę na drodze i jazdę zgodną z przepisami.
Dodaj reklamę na TV28
Komentarze
Proponowane artykuły
pgrab