Wtorek, 20 kwietnia 2021r. · Imieniny: Czesława, Agnieszki
niska emisja
zimniewski

Limanowa. Mateusz Wroński został trenerem kobiecej drużyny Limanovii

niska emisja
04 kwietnia, 20:18    autor: mantosz   wyświetlenia: 5928

Obowiązki trenera kobiecej drużyny AP Limanovia przejął Mateusz Wroński, pełniący w MKS Limanovia kilka funkcji, przede wszystkim kierownika pierwszej drużyny. Trener zaprasza do współpracy zainteresowane dziewczęta. Mateusz Wroński posiada licencje trenerską UEFA B.

- Drużyna składa się z 11 dziewczyn, część z nich traktuje piłkę nożną na poważnie i chciałaby kiedyś kontynuować grę w ligowych drużynach. Dla niektórych dziewczyn jest to natomiast sposób na rekreację, ale wszystkie wykazują się sporym zamiłowaniem do piłki nożnej. Dlatego nasz klub chce im stworzyć jak najlepsze warunki do treningów. Bardzo chętnie będziemy również brać udział w turniejach. Zapraszamy wszystkie zainteresowane dziewczęta do treningów. Warto spróbować swoich futbolowych sił i dołączyć do zespołu - mówi Mateusz Wroński.

Limanovia ma tradycje piłkarstwa kobiecego. W przeszłości drużyna występowała nawet w II lidze. Obecnie trenujące zawodniczki mają od 10 do 15 lat. Jak na razie konkretnych planów na zgłoszenie zespołu do ligowej rywalizacji nie ma. Najzdolniejsze zawodniczki będą rekomendowane do gry w ligowych kobiecych drużynach w naszym regionie. Dziewczęta niedawno po raz pierwszy zagrały w turnieju charytatywnym w Tymbarku.

Dziewczyny zainteresowane treningami proszone są o kontakt pod numerami telefonów: 537 303 258 lub 662 140 952.

źródło: MKS Limanovia Limanowa; oprac. MAG

fot. Tv28

Dodaj reklamę na TV28
Komentarze
Proponowane artykuły
pgrab