Wtorek, 20 kwietnia 2021r. · Imieniny: Czesława, Agnieszki
niska emisja
zimniewski

Region. We wtorek doszło do pięciu kolizji na drogach powiatu

niska emisja
08 kwietnia, 13:11    autor: jbudacz   wyświetlenia: 7039

W miniony wtorek limanowscy policjanci odnotowali pięć kolizji. Główną ich przyczyną była nieuwaga kierowców.

Godzina 4:10 miejscowości Siekierczyna. Kierujący pojazdem marki Hyundai nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do rowu uszkadzając przy tym znak. Kierujący był trzeźwy i został ukarany mandatem.

O godzinie 10:50 w Limanowej na ulicy Krótkiej kierująca pojazdem marki BMW w trakcie manewru cofania uderzyła w zaparkowany pojazd marki Toyota. Kierującą ukarano mandatem.

O godzinie 11:50 w Mszanie Dolnej na ulicy Kolbego kierujący pojazdem marki Suzuki podczas manewru cofania nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu pojazdem marki Man w wyniku czego doszło do zderzenia pojazdów. Sprawca został ukarany mandatem. 

O godzinie 13:20 w miejscowości Dobra kierująca pojazdem marki Audi w wyniku zaśnięcia zjechała na przeciwległy pas ruchu doprowadziła do zderzenia z prawidłowo jadącym pojazdem marki VW Transporter oraz samochodem marki VW Multivan. Wszyscy kierujący zostali zabrani do szpitala. Sprawczyni kolizji została ukarana mandatem, wszyscy uczestnicy byli trzeźwi.

O godzinie 17:00 w Limanowej na ulicy Krakowskiej kierujący pojazdem marki Suzuki nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego pojazdu i najechał na tył samochodu marki Renault Clio, który miał zamiar wykonać manewr skrętu w lewo. Sprawca ukarany mandatem.

Dodaj reklamę na TV28
Komentarze
Proponowane artykuły
pgrab