Wtorek, 20 kwietnia 2021r. · Imieniny: Czesława, Agnieszki
carshop
zimniewski

Tymbark. Strzelcy, Urząd Gminy i tymbarskie szkoły organizują Bieg w Rocznicę Zbrodni Katyńskiej

Net-Factory - 18.05.2020
08 kwietnia, 20:55    autor: mantosz   wyświetlenia: 2116

W sobotę, 10 kwietnia, odbędzie się Bieg w Rocznicę Zbrodni Katyńskiej. Do udziału w tym wydarzeniu zapraszają: Jednostka Strzelecka nr 2007 im. kpt. Tadeusza Paolone ZS „Strzelec” OSW w Tymbarku, Urząd Gminy Tymbark, Zespół Szkół im. KEN w Tymbarku, Szkoła Podstawowa w Tymbarku.

Cele biegu to: upamiętnienie 81. rocznicy zbrodni katyńskiej i 11. rocznicy katastrofy smoleńskiej, uczczenie pamięci kpt. Jerzego Myszkowskiego zamordowanego w Katyniu w roku 1940, popularyzacja biegania jako zdrowego i aktywnego stylu życia.

Każdy uczestnik zobowiązany jest do pokonania biegiem lub marszem w dniu 10 kwietnia 2021 roku dystansu minimum 3 km w dowolnym miejscu oraz udokumentowania swojej aktywności poprzez wysłanie do nauczycieli lub dowódców drużyn  zdjęcia lub printscreen z aplikacji lub zegarka (np. Adidas Runing).

Potwierdzenie aktywności należy przesłać najpóźniej do dnia 11 kwietnia na adres e-mail sopach@wp.pl.

Uczestnicy biegu biorą w nim udział dobrowolnie oraz oświadczają, że są świadomi zagrożeń, ryzyka i obciążeń fizycznych, jakie wiążą się z udziałem w zwiększonej aktywności fizycznej i ponoszą z tego tytułu pełną i wyłączną odpowiedzialność oraz że nie istnieją żadne przeciwwskazania medyczne do wzięcia udziału takiej imprezie.

https://www.zstymbark.pl/2021/03/bieg-w-rocznice-zbrodni-katynskiej-zapraszamy-do-udzialu/

źródło: ZS im. KEN w Tymbarku; oprac. MAG

fot. ZS im. KEN w Tymbarku

Dodaj reklamę na TV28
Komentarze
Proponowane artykuły
pgrab