Piątek, 7 maja 2021r. · Imieniny: Ludmiły, Gizeli
swiat ogrodzen
zimniewski

Limanowa. „Naprawdę nasza”, czyli bajka o bibliotece marzeń. Miejska Biblioteka Publiczna organizuje konkurs literacki

Net-Factory - 18.05.2020
27 kwietnia, 22:09    autor: mantosz   wyświetlenia: 1622

W tym roku Miejska Biblioteka Publiczna w Limanowej realizuje projekt pt.: „Literacka podróż za jedną książkę, czyli Majka z Siwego Brzegu powraca". Istotnym elementem tego projektu jest konkurs literacki pod hasłem: „Naprawdę nasza”, czyli bajka o bibliotece marzeń.

- Naprawdę nasza czyli...nowoczesna, pełna nowych technologii, a może tradycyjna, jak ta opisana w książce Jaworczakowej, którą pamiętają nasze babcie? Zapraszamy do udziału trzy kategorie uczestników: dzieci, młodzież i osoby starsze. Jakie są Wasze oczekiwania o bibliotece marzeń? Podejmijcie temat poprzez lekką formę bajeczki, w której można puścić wodze wyobraźni, bo przecież w bajkach wszystko zdarzyć się może. Czekamy na innowacyjne pomysły. Zwycięskie prace będą odczytane w radio RDN Małopolska oraz nagrane i publikowane na stronie MBP w Limanowej i bibliotek w powiecie. Na prace czekamy do końca czerwca br. - informują organizatorzy konkursu.

Więcej informacji na stronach:

http://www.mbp.limanowa.pl/projekty/984/naprawde-nasza-czyli-bajka-o-bibliotece-marzen

https://www.facebook.com/287105227982855/posts/4508340022526000/

Projekt dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury w ramach programu: PARTNERSTWO DLA KSIĄŻKI.

źródło: MBP w Limanowej; oprac. MAG

fot. MBP w Limanowej

Dodaj reklamę na TV28
Galeria
Komentarze
Proponowane artykuły
pgrab