Piątek, 7 maja 2021r. · Imieniny: Ludmiły, Gizeli
swiat ogrodzen
celmet

Olszówka. 10 bramek w meczu Ostra Olszówka/Raba Niżna - Rybie Nowe Rybie

niska emisja
02 maja, 17:41    autor: mantosz   wyświetlenia: 5226

Aż 10 bramek padło w meczu Ostra Olszówka/Raba Niżna - Rybie Nowe Rybie. Zacięty pojedynek na boisku w Olszówce zakończył się remisem.

Już w pierwszych minutach spotkania gola dla Ostrej zdobył Mariusz Kaletka przy asyście Kamila Wojtyczki. Potem goście odnotowali 3 bramki z rzędu. Przed przerwą rzut karny wykonał Arkadiusz Drąg i zmienił wynik na 2:3. Druga połowa rozpoczęła się bramką drużyny z Nowego Rybia. Do wyrównania 4:4 doprowadzili Mariusz Korzec i Andrzej Świerk. W przedostatniej doliczonej minucie meczu po rzucie rożnym gola dla gospodarzy zdobył Marcin Żurek, jednak goście zdołali zremisować po szybkiej kontrze.

 - Trzeba szczerze powiedzieć, że ostatnio los nas nie oszczędza, już w pierwszym meczu straciliśmy kluczowego zawodnika, który już w tym sezonie nie zagra z nami, a dzisiaj dwóch kolejnych opuściło boisko z powodów zdrowotnych. Sytuacja kadrowa robi się powoli dramatyczna. Kilku zawodników wyjechało do pracy za granicę, innych nękają kontuzje. Jeśli ta sytuacja nie ulegnie poprawie, to ciężko będzie nam o kolejne punkty w tym sezonie. Jednak za ten mecz należą się duże brawa chłopakom, podnieśli się i walczyli do końca o pełną pulę, jak przystało na prawdziwą drużynę - skomentował trener Ostrej, Maciej Potaczek.

źródło: Ostra Olszówka/Raba Niżna; oprac. MAG

fot. Ostra Olszówka/Raba Niżna

 

Dodaj reklamę na TV28
Komentarze
Proponowane artykuły
pgrab