Piątek, 7 maja 2021r. · Imieniny: Ludmiły, Gizeli
niska emisja
zimniewski

Mszana Dolna. Rozpoczyna się VIII Mini Talent Show

niska emisja
04 maja, 21:28    autor: mantosz   wyświetlenia: 1552

W Mszanie Dolnej rozpoczyna się VIII Mini Talent Show. Konkurs odbędzie się za pośrednictwem Internetu. Nagrania należy przesyłać do 22 maja.

REGULAMIN VIII MSZAŃSKIEGO MINI TALENT SHOW

Organizatorami konkursu są: Rada Miejska i Burmistrz Miasta Mszana Dolna, Miejska Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, Miejski Ośrodek Kultury w Mszanie Dolnej.

W konkursie mogą brać udział dzieci w wieku 6-16 lat za zgodą rodziców.

Organizatorzy czekają na zgłoszenia solistów.

W tym roku konkurs przynajmniej częściowo odbędzie się online. Przesłane występy będą umieszczane w serwisie YouTube, gdzie będzie odbywać się głosowanie.

Na zgłoszenia uczestników organizatorzy czekają od 4 do 22 maja – nagrania w formacie MP4, MOV lub AVI należy przesyłać na adres biuro@mokmszana.pl. Liczba miejsc jest ograniczona.

Występ uczestnika nie może przekroczyć 5 minut.

Nagranie powinno zawierać w opisie: imię i nazwisko dziecka oraz wiek, a w wiadomości krótki opis na temat: „opowiedz coś o sobie”.

Nadesłane filmiki będą oceniane od 23 maja do 8 czerwca (do godziny 13:00) w serwisie YouTube za pomocą reakcji: „to mi się podoba”, „to mi się nie podoba”.

Wyniki zostaną ogłoszone 8 czerwca (około godziny 15:00) na stronie internetowej Miejskiego Ośrodka Kultury oraz na Facebooku MOK-u.

W przypadku jednakowych wyników wśród najwyżej ocenionych uczestników konkursu – odbędzie się dogrywka od 8 do 10 czerwca, a wyniki zostaną ogłoszone 11 czerwca.

Dla zwycięzców organizator przewiduje upominki i dyplomy, dla zwycięzcy – statuetkę „Złoty Mikrofon VIII Mszańskiego Mini Talent Show”.

Rodzic/Opiekun, wysyłając nagranie dziecka (które jest jednocześnie zgłoszeniem do konkursu), wyraża zgodę na upublicznianie wizerunku dziecka w celu przeprowadzenia głosowania konkursowego oraz promowania konkursu.

Każde przesłane zgłoszenie powinno zawierać informację:

„Wyrażam zgodę na utrwalanie i korzystanie z wizerunku mojego oraz wizerunku mojego dziecka przez Miejski Ośrodek Kultury z siedzibą przy ul. Jana Pawła II 1, w Mszanie Dolnej 34-730 do celów promocyjnych oraz na potrzeby funkcjonowania Miejskiego Ośrodka Kultury. Zgoda obejmuje korzystanie z wizerunku utrwalonego w trakcie konkursów, turniejów sportowych i innych imprez oraz zajęć organizowanych przez MOK Mszana Dolna, bez ograniczeń terytorialnych i czasowych, za pośrednictwem dowolnego medium, w tym mediów społecznościowych. Utrwalenie wizerunku może być w formie fotografii cyfrowej, analogowej, zapisu audio, wideo (również po obróbce). Niniejsza zgoda nie ogranicza zapisu Ustawy o Prawie Autorskim Art. 81. 2.2. Oświadczam, że wykorzystanie wizerunku zgodnie z niniejszym oświadczeniem nie narusza niczyich dóbr osobistych ani innych praw. Oświadczam, że niniejszą zgodę udzielam nieodpłatnie.”  – zgłoszenia bez zgody RODO nie będą brane pod uwagę.


źródło: MOK Mszana Dolna; oprac. MAG

fot. MOK Mszana Dolna

Dodaj reklamę na TV28
Komentarze
Proponowane artykuły
pgrab