Piątek, 25 czerwca 2021r. · Imieniny: Łucji, Wilhelma
swiat ogrodzen
alior

Powiat Limanowski. Podsumowanie 27. kolejki spotkań w 4. lidze wschodniej. Wszystkie nasze drużyny przegrały swoje mecze

Net-Factory - 18.05.2020
07 czerwca, 11:45    autor: jbudacz   wyświetlenia: 3350

To nie był dobry weekend w wykonaniu naszych drużyn w 4. Lidze. W grupie mistrzowskiej dotkliwej porażki w Tarnowie z Unią, doznała MKS Limanovia przegrywając 5:2.

O meczu piszemy TUTAJ. Drużyna prowadzona przez Piotra kapustę w tabeli zajmuje 6. miejsce. Na swoim koncie zgromadziła 43 oczka.

Kolejny mecz „trójkolorowi” zagrają na wyjeździe 9 czerwca z Metalem Tarnów. Początek meczu o godz. 18.

Sokół Słopnice swój mecz rozegrał w środę (2 czerwca). W Niecieczy przegrał z rezerwami Bruk-Betu 2:1. W tabeli Sokół Słopnice z 33 punktami zajmuje 10. pozycję. Kolejne spotkanie podopieczni Dawida Sudera rozegrają już w najbliższą środę (9 czerwca) o godz. 18. w Słopnicach.

Widmo spadku coraz głębiej w oczy zagląda piłkarzom Orkana Szczyrzyc. Podopieczni Wojciecha Tajdusia przegrali z Tarnovią Tarnów 0:3. Mecz rozpoczął się od uczczenia minutą ciszy pamięć Przemysława Bladochy, byłego zawodnika klubu.

Bramki w tym spotkani dla gości strzelali: Bartosz Tokarczyk ( 2 i ) oraz Patryk Dydyk. Drużyna ze Szczyrzyca po niedzielnej porażce zajmuje 17 miejsce. Na swoim koncie zgromadziła 23 punkty. W środę o godz. 18. przed własną publicznością Orkan zagra z Watrą Białką Tatrzańską.

Do zakończenia rozgrywek pozostały 3 kolejki.

all medica
Komentarze
Proponowane artykuły
pgrab