Piątek, 25 czerwca 2021r. · Imieniny: Łucji, Wilhelma
niska emisja
zimniewski

Limanowa/Tarnów. Błysnęli biegową formą. Młodzi zawodnicy Limanowa Forrest punktują na zawodach w Tarnowie

Net-Factory - 18.05.2020
09 czerwca, 10:16    autor: jbudacz   wyświetlenia: 2001

W niedzielę 6 czerwca podopieczni trenera Krzysztofa Trojanowskiego startowali w 2 imprezach biegowych w Tarnowie. O godzinie 12. rywalizowali na trasach XVIII Memoriału Bł.O. Zbigniewa Strzałkowskiego w Zawadzie. Jeszcze tego samego dnia, część zawodników wystartowała w Otwartych Mistrzostwach Tarnowa w Lekkiej Atletyce na stadionie TOSiR Tarnów.

W Zawadzie zajmowali następujące miejsca:

W biegu dziewcząt z klas IV-VI SP:

Julia Budka-1 miejsce

Emma Czarnecka- 3 miejsce

Zuzanna Nowak- 5 miejsce

W biegu chłopców z klas IV-VI SP

Maciej Trojanowski- 2 miejsce

W biegu dziewcząt z klas VII-VIII SP

Katarzyna Opiela- 1 miejsce

Dodatkowo Kasia wystartowała w biegu głównym zawodów na dystansie 5,5km i zajęła w nim 3 miejsce w kat. OPEN wśród wszystkich startujących kobiet.

Zawody na stadionie w Tarnowie okazały się równie udane.  Wszyscy poprawiali swoje życiowe wyniki oraz zajmowali bardzo wysokie lokaty.

Julia Budka uplasowała się na 3 miejscu w biegu na 100 m i była 5. w biegu na 600m. Emma Czarnecka na tych samych dystansach zajmowała odpowiednio 5 i 3 miejsca. Obie zawodniczki rywalizują w tym roku w kategorii U14.

Zuzanna Nowak oraz Maciej Trojanowski reprezentują klub w kategorii U12 i biegali na dystansie 60m oraz 500m. Zuzia zajęła 3 miejsce na krótkim dystansie i 4 miejsce na długim. Maciek również zanotował 3 wynik na 60m oraz 2 miejsce na 500m.

Tekst i fot.: Limanowa Forrest

all medica
Galeria
Komentarze
Proponowane artykuły
pgrab