Niedziela, 5 grudnia 2021r. · Imieniny: Kryspina, Saby
carshop

Region. Matras Transport wyróżniony na Master Truck Show 2021: Do Laskowej wracają z dwoma pucharami

Net-Factory - 18.05.2020
19 lipca, 10:44    autor: pgrab   wyświetlenia: 56264

W ubiegły weekend w Polskiej Nowej Wsi k. Opola zakończyła się największa w Polsce impreza motoryzacyjno – wystawiennicza Master Truck Show 2021. W wydarzeniu wzięło udział około tysiąc ciężarówek, a wśród nich nie mogło zabraknąć pojazdów z naszego regionu: Kasinki Małej i Laskowej.

Zlot tuningowanych ciężarówek miał miejsce na lotnisku Aeroklubu Opolskiego w Polskiej Nowej Wsi. Dwudniową imprezę odwiedziło bardzo dużo osób. Oczywiście zainteresowanie budziły pomalowane ciężarówki z przeróżnymi motywami zaczerpniętymi czy to z filmów, gier komputerowych, a nawet kreskówek i bajek dla dzieci.

Podczas wydarzenia nie zabrakło konkursów zarówno dla uczestników, jak i odwiedzających. Swoje umiejętności mogli również pokazać specjaliści jednośladów, bo były również przygotowane pokazy motocyklowe.  

Po raz kolejny z nagrodami z tej prestiżowej imprezy wracają reprezentanci naszego regionu. Właściciele firmy Matras Transport upolowali dwa puchary. Ekipa z Laskowej już się pochwaliła swoim osiągnięciem na profilu facebookowym. Gratulujemy.

- Cieszymy się, że nasze ciężarówki podobały się i zyskały uznanie w oczach wszystkich, którzy nas odwiedzili. Motywuje nas, to do kolejnych startów - mówi nam właściciel firmy Matras Transport.

A My prezentujemy zdjecia z opolskiego wydarzenia na którym była również i nasza redakcyjna ekipa.

Dodaj reklamę na TV28
Galeria
Komentarze
Proponowane artykuły
pgrab