Sobota, 24 lipca 2021r. · Imieniny: Kingi, Krystyny
swiat ogrodzen
gold drop do 25 lipca

Dobra. - Najważniejsza jest praca z dziećmi i młodzieżą - mówią członkowie zarządu KS Dobrzanka i wójt Benedykt Węgrzyn

Net-Factory - 18.05.2020
20 lipca, 21:25    autor: mantosz   wyświetlenia: 5136

„Dobrzanka zasługuje na dobry klimat” - zgodnie stwierdzają członkowie nowego i starego zarządu KS Dobrzanka Dobra oraz wójt Benedykt Węgrzyn. Podstawą funkcjonowania klubu ma być praca z dziećmi i młodzieżą, a także zaangażowanie rodziców młodych zawodników.

- Efekty i wyniki są tylko skutkiem pracy i atmosfery, jaką tworzy cała społeczność - podkreślił na oficjalnym profilu wójt Benedykt Węgrzyn, który spotkał się z przedstawicielami nowego zarządu KS Dobrzanka, prezesem Wojciechem Kawalcem i skarbnikiem Kamilem Chochołem.

- Panie Jerzy serdecznie dziękuję za dotychczasową współpracę i nie ukrywam, że jestem pod wrażeniem tego, co udało się Panu osiągnąć wspólnie z poprzednim zarządem przez ostatnie sześć lat - te słowa podziękowania skierował gospodarz gminy do Jerzego Miśkowca, dotychczasowego prezesa klubu.

W poprzednim zarządzie pracowali: Jerzy Miśkowiec (prezes), Andrzej Gargas (wiceprezes), Leszek Miśkowiec (skarbnik), Alan Jantos (sekretarz) oraz Grzegorz Kraska  (członek).

Nowy zarząd tworzą: Wojciech Kawalec (prezes), Grzegorz Kraska (wiceprezes), Kamil Chochół (skarbnik), Damian Miśkowiec (sekretarz) i Adrian Hołuj (członek).


źródło: oficjalny profil wójta Benedykta Węgrzyna; oprac. MAG

fot. oficjalny profil wójta Benedykta Węgrzyna

Dodaj reklamę na TV28
Galeria
Komentarze
Proponowane artykuły
pgrab