Piątek, 24 marca 2023r. · Imieniny: Marka, Gabriela
kredyt świąteczny
canal

Region. Już po raz 17. wystartuje KIERAT. Organizatorzy czekają na zgłoszenia uczestników

Net-Factory - 18.05.2020
22 lipca, 09:32    autor: jbudacz   wyświetlenia: 12410

W ostatni weekend sierpnia sympatycy ekstremalnych pieszych wędrówek będą mieli okazję wziąć udział w XVII Międzynarodowym Ekstremalnym Maratonie Pieszym KIERAT 2021, który w zeszłym roku nie odbył się z powodu epidemii.

Wydarzenie zostało zaplanowane na 27-29 sierpnia 2021 r. Bazą siedemnastej edycji Międzynarodowego Ekstremalnego Maratonu Pieszego KIERAT będzie Zespół Placówek Oświatowych w Słopnicach. Na sportowców czeka 100 km nieprzerwanego marszu po górach Beskidu Wyspowego i Gorców oraz 4000 m podejść w ciągu 30 godzin. Na trasie znajduje się aż 14 punktów kontrolnych. To nie lada wyzwanie nawet dla doświadczonych biegaczy.  Jeśli chcesz sprawdzić czy uda Ci się dotrzeć do mety, nie czekaj – dokonaj zgłoszenia!  

Wszystkie niezbędne informacje na temat KIERATU, obowiązujący regulamin oraz możliwość zgłoszenia znajdziesz na stronie maratonkierat.pl.

Proces zgłoszeń na Kierat uległ w tym roku drobnym zmianom. Podczas zgłaszania się, trzeba podać informację o stanie zaszczepienia. Informacja ta nie będzie ujawniana, ale pozwoli organizatorom określić dostępność miejsc w ramach obowiązujących limitów i podjąć decyzję o ew. przesunięciu startu części uczestników maratonu na inną godzinę.

Źródło: UG Słopnice

Kredyt swiąteczny
Komentarze
Proponowane artykuły
pgrab