Poniedziałek, 20 września 2021r. · Imieniny: Filipiny, Eustachego
flector
nicho.pl

Wilczyce. Spotkanie integracyjne na łonie przyrody. Podopieczni mszańskiego koła PSONI byli gośćmi Koła Łowieckiego „Grunwald”

Net-Factory - 18.05.2020
24 lipca, 12:09    autor: mantosz   wyświetlenia: 5427

Podopieczni mszańskiego koła Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną uczestniczyli w spotkaniu integracyjnym w Wilczycach. Inicjatorem wydarzenia był zarząd Koła Koła Łowieckiego „Grunwald” w Mszanie Dolnej, a w organizacji pomogli druhowie OSP w Łostówce.

Gospodarzem spotkania był prezes Koła Łowieckiego „Grunwald”, Roman Krzysztof. Spotkanie rozpoczęło się mszą św. polową.

- Dzięki znakomitej zabawie na łonie natury, prowadzonej przez myśliwego Kacpra Bierowca, nasi podopieczni  mieli  okazję wykazać się kreatywnością i pomysłowością przy tworzeniu „leśnego pejzażu”. Zabawy połączone z edukacją ekologiczną przypadły wszystkim do gustu, a najmłodszym dzieciom najbardziej podobało się pokonywanie „pajęczyny”. Dodatkową atrakcją był także pokaz wyposażenia strażackiego samochodu bojowego - informuje mszańskie koło PSONI.

Na podopiecznych PSONI czekała loteria fantowa, a tażke liczne nagrody i upominki podarowane przez ludzi dobrego serca, organizatorów spotkania, m.in. łowczego okręgowego, Bogusława Rataja i Marka Wierzbę, radnego Sejmiku Małopolskiego, równocześnie członka Koła Łowieckiego.

źródło: PSONI koło w Mszanie Dolnej; oprac. MAG

fot. PSONI koło w Mszanie Dolnej

Dodaj reklamę na TV28
Galeria
Komentarze
Proponowane artykuły
pgrab