Poniedziałek, 20 września 2021r. · Imieniny: Filipiny, Eustachego
flector
nicho.pl

Mszana Dolna/Krynki. - To dla mnie bardzo cenny i ważny medal - mówi Wiktor Antosz, który zajął trzecie miejsce w mistrzostwach Polski

Net-Factory - 18.05.2020
09 września, 22:18    autor: mantosz   wyświetlenia: 5190

Wiktor Antosz, młody biegacz z Mszany Dolnej, zawodnik UKS Romer Rabka-Zdrój z powodzeniem startował w Mistrzostwach Polski w Biegach Górskich na krótkim dystansie, które odbyły się w Krynkach w gminie Brody. Mimo kontuzji, stanął na trzecim stopniu podium.

- Mistrzostwa Polski w Krynkach były dla mnie ostatnimi ważnymi zawodami w tym sezonie, na które przygotowywałem się razem z moim trenerem, Wiesławem Peruckim. Wszystko szło w dobrym kierunku, trzymałem się w grupie, a nawet chwilę prowadziłem aż do momentu, kiedy podczas biegu, skręciłem staw skokowy i poczułem silny dyskomfort. Mimo to zdołałem ukończyć bieg na mocnym trzecim miejscu. Jest to dla mnie bardzo cenny, a zarazem ważny medal, bo raczej ostatni dla klubu z Rabki - podkreśla Wiktor Antosz w rozmowie z naszym portalem.

W Mistrzostwach Polski w Biegach Górskich na krótkim dystansie w Krynkach klub z Rabki-Zdroju reprezentowali też Anna Jajecznica i Piotr Szal. Trasa przebiegała w rezerwacie Skałki, nad Zalewem Brodzkim.

fot. Wiesław Perucki

Dodaj reklamę na TV28
Galeria
Komentarze
Proponowane artykuły
pgrab