Wtorek, 26 października 2021r. · Imieniny: Lucjana, Ewarysta
carshop
almedica

Region. Wygrana MKS Limanovii. Mecz Sokoła odwołany z powodu złego stanu boiska

Net-Factory - 18.05.2020
21 września, 10:47    autor: jbudacz   wyświetlenia: 3901

W 9. kolejce 4 lidze wschodniej MKS Limanovia pokonała Wolanię Wolę Rzędzińską 2-0. Mecz Sokoła Słopnice z Radłovią został odwołany z powodu złego stanu nawierzchni boiska.

Kolejne zwycięstwo w rozgrywkach 4. ligi odniosła MKS Limanovia. Podopieczni Pawła Zegarka pokonali w meczu wyjazdowym pokonali Wolanię Wolę Rzędzińską 2-0. Bramki dl trójkolorowych w odsłonie tego meczu strzelali Bartosz Kościółek (62 min.), a doliczonym czasie gry wynik ustalił Karol Buczek.

W tabeli MKS Limanovia zajmuje 4 miejsce (19 punktów). W najbliższą niedzielę o godz. 12. Zagra ona na własnym boisku z Metalem Tarnów.

Z kolei piłkarze Sokoła Słopnice nie mogli rozegrać swojego meczu z Radłovią. Został on odwołany z powodu złego stanu murawy po intensywnych opadach deszczu.

Nic się nei zmieniło, jeżeli chodzi o pozycję w tabeli. Sokół z 5 punktami jest 15. W najbliższą sobotę piłkarze ze Słopnic zagrają z liderem 4. ligi wschodniej Bruk – Betem Termalicą Nieciecza. Początek tego pojedynku zaplanowano na godz. 15:30.

 

almedica
Komentarze
Proponowane artykuły
pgrab