Wtorek, 26 października 2021r. · Imieniny: Lucjana, Ewarysta
alior do 7 listopada
almedica

Mszana Dolna. Bartosz Gocał: „Wciąż poszukujemy osób, które podejmą się realizacji działań pomocowych wobec rodzin potrzebujących z naszego rejonu”

Net-Factory - 18.05.2020
23 września, 21:58    autor: mantosz   wyświetlenia: 14929

Bartosz Gocał, lider Szlachetnej Paczki w Mszanie Dolnej, zachęca do dołączenia do zespołu wolontariuszy.

- Zbliża się zakończenie rekrutacji do wolontariatu Szlachetnej Paczki. Wciąż poszukujemy osób, które podejmą się realizacji działań pomocowych wobec rodzin potrzebujących z naszego rejonu. Wolontariuszki i wolontariusze Szlachetnej Paczki dają szansę na zmianę w życiu potrzebujących rodzin, samotnych seniorów czy osób z niepełnosprawnościami. Docierają z pomocą tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna, a gdzie wciąż jej brakuje. Przywracają godność i nadzieję, dają impuls do podniesienia się z trudności i bezsilności. Zapraszamy wszystkich, którzy ukończyli 16. rok życia, ale także osoby starsze, bez górnej granicy wieku - mówi Bartosz Gocał.

Szczegółowe informacje na temat wolontariatu można uzyskać poprzez kontakt z liderem rejonu pod numerem telefonu: 512 870 015, adres mailowy: bartosz@gocal.info.pl lub profil w mediach społecznościowych, a także na stronach internetowych: www.superw.pl i www.szlachetnapaczka.pl.

W ubiegłym roku w rejonie Mszana Dolna udało się wesprzeć 36 rodzin, udzielając im pomocy o łącznej wartości blisko 140 tys. zł.

- Aby zwielokrotnić nasze możliwości, potrzebujemy dużego i zgranego zespołu wolontariuszy - podkreśla Bartosz Gocał.

fot. arch. Tv28

Dodaj reklamę na TV28
Komentarze
Proponowane artykuły
pgrab