Wtorek, 26 października 2021r. · Imieniny: Lucjana, Ewarysta
carshop
almedica

Piekiełko. Druhowie z Piekiełka organizują charytatywną akcję dla podopiecznych Fundacji św. Brata Alberta

Net-Factory - 18.05.2020
14 października, 11:30    autor: pgrab   wyświetlenia: 3550

Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej w Piekiełku po raz 22. organizuje charytatywną pomoc dla niepełnosprawnych, podopiecznych Fundacji św. Brata Alberta.

- Zwracamy się z uprzejmą prośbą do Państwa o włączenie się w tę akcję pomocy. Tak nie wiele trzeba a tak wiele radości można dać - mówi Andrzej Czernek, naczelnik jednostki strażackiej z Piekiełka.

Potrzebne są środki czystości oraz sprzęt do utrzymywania czystości w pomieszczeniach, płyny do podłóg, worki na śmieci, mopy, wiaderka, miotły, szmatki, gąbeczki, płyny do szyb.

Bardzo pomocne byłyby środki do higieny osobistej (mydła, mydła w płynie, szampony, pasty do zębów, ręczniki, ręczniki papierowe, papier toaletowy, maszynki do golenia, szczoteczki do zębów).

- Chcielibyśmy również prosić o przybory tzw. „szkolne”, tj. kredki, farby, bloki, papier do drukarki, długopisy. Produkty spożywcze o przedłużonej dacie ważności,  to konserwy, mąka, cukier, makarony, słodkości (już myślimy o mikołajkach), napoje - wylicza druh Andrzej Czernek.

Strażacy zachęcają wszystkich do włączenia się w to dzieło pomocy niepełnosprawnym. Każdemu kto włączy się w tę pomoc już dziś, w imieniu podopiecznych już w tym momencie dziękują.

Zbiórka  trwa do 6 listopada. Więcej informacji pod nr tel. 696 323 303.

 

Dodaj reklamę na TV28
Komentarze
Proponowane artykuły
pgrab