Niedziela, 5 grudnia 2021r. · Imieniny: Kryspina, Saby
carshop

Kamienica. Oficjalne otwarcie hali widowiskowo-sportowej. Obiekt ma służyć wszystkim mieszkańcom gminy Kamienica

Net-Factory - 18.05.2020
23 listopada, 20:55    autor: mantosz   wyświetlenia: 7516

To ważne wydarzenie dla całej społeczności gminy. We wtorek oficjalnie została oddana do użytku hala widowiskowo-sportowa w Kamienicy. W otwarciu wzięli udział parlamentarzyści, lokalni samorządowcy oraz przedstawiciele wielu instytucji. Wśród gości była delegacja z partnerskiej gminy Komorniki. Nie zabrakło występu kamienickich cheerleaderek z zespołu „Diamond Cheer”.

- Mamy to. Dzisiaj odbyło uroczyste otwarcie hali widowiskowo-sportowej w Kamienicy. Podziękowania składamy wszystkim, którzy przyczynili się do jej powstania. Szczególnie tym, którzy byli od początku i wytrwali do pozytywnego finału - podkreślił w mediach społecznościowych Feliks Piwowar, prezes Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego w Limanowej oraz wiceprezes SZS w kraju.

- Otwarcie nowoczesnego obiektu sportowego jest owocem zaangażowania i pracy wielu osób, a także dowodem wielkiej troski o to, by dzieci i młodzież, ale i wszyscy mieszkańcy gminy Kamienica mogli realizować swoje sportowe zainteresowania i pasje - czytamy w liście gratulacyjnym starosty Mieczysława Urygi i wicestarosty Agaty Zięby do wójta Władysława Sadowskiego.

- Dzisiaj w Kamienicy oddana została do użytku hala widowiskowo-sportowa. Gratuluję i niech dobrze służy całej społeczności lokalnej - napisała poseł Urszula Nowogórska.

- Wszelkie działania, które będą prowadziły do rozwoju sportu, rekreacji i turystyki będą przeze mnie wspierane. Dziękuję za dzisiaj i mam nadzieję, że wspólnie będzie nam dane kreować rozwój gminy we wszystkich możliwych aspektach - dodał Hilary Majewski, przewodniczący Rady Gminy Kamienica.

źródło: Urząd Gminy Kamienica; oprac. MAG

fot. Gminny Ośrodek Kultury w Kamienicy oraz profile Mieczysława Urygi, Urszuli Nowogórskiej, Anny Paluch i Feliksa Piwowara

Dodaj reklamę na TV28
Galeria
Komentarze
Proponowane artykuły
pgrab