Czwartek, 18 sierpnia 2022r. · Imieniny: Heleny, Bronisławy
pomoc drogowa carshop
Monnari Limanowa

Limanowa. Ferie w Limanowskim Domu Kultury. Trwają zapisy na zajęcia

Net-Factory - 18.05.2020
07 stycznia, 22:47    autor: mantosz   wyświetlenia: 6039

Limanowski Dom Kultury zaprasza do udziału w feryjnych warsztatach artystycznych i twórczych dla dzieci i młodzieży. Zapisy na trwają do 14 stycznia.

WARSZTATY TANECZNE

Dzieci i młodzież lubiącą taniec, gimnastykę oraz ruch zapraszamy do aktywnego spędzenia czasu na warsztatach tańca nowoczesnego będącego wybuchową mieszanką różnych stylów tanecznych. Będziemy kształtować poczucie rytmu, nauczymy jak poczuć i kontrolować własne ciało, poprawimy kondycję ruchową.

Harmonogram zajęć:

17.01 (poniedziałek) 19.01 (środa) 21.01 (piątek), 25.01 (wtorek), 27.01 (czwartek):

grupa I - dzieci w wieku od 8 do 12 lat w godzinach od 10:00 do 11:00,

grupa II - dzieci w wieku od 13 do 16 lat w godzinach od 11:00 do 12:30,

grupa III - (open 15+) w godzinach od 12:30 do 14:00.

Koszt uczestnictwa w zajęciach wynosi 50,00 zł.

Instruktor: Bartłomiej Jędral -  tancerz i instruktor tańca Hip Hop / New Age. Zaczął tańczyć gdy miał 10 lat w Niepołomickim Centrum Kultury swoją przygodę kontynuuje do dzisiaj. Uczestniczył w warsztatach prowadzonych przez m. in. JoJo Gomez, Ian Eastwood, David Cottle, Zacc Milne, Alberto Blanco, Mariusz Kotarski, Artur Golec i wiele innych. Regularnie bierze udział w turniejach tanecznych solo jak i formacjach zdobywających również miejsca na podium. W ostatnich latach reprezentował i współpracował z Akademią Lotu w Limanowej, Egurrola Dance Studio w Krakowie a także Master Move Academy. Ukończył kurs instruktora sportu ze specjalizacją taniec.

WARSZTATY Z BATIKU

Zainteresowanych pradawną sztuką zdobienia tkanin, która stosowana jest do dziś na całym świecie, zapraszamy na warsztaty z batiku. Technika ta polega na warstwowym nakładaniu wosku i barwnika na tkaninie, dzięki czemu powstają obrazy o przenikających się harmonijnych barwach. W trakcie zajęć uczestnicy zapoznają się nie tylko z historią i polskimi tradycjami egzotycznej technologii batiku ale i samodzielnie wykonają pracę tą zapomnianą, efektywną techniką. Zajęcia dla dzieci w wieku od 7 lat.

Harmonogram zajęć:

grupa I - 17.01 poniedziałek - 11:00 – 14:00,

grupa II - 24.01. poniedziałek  - 11:00 – 14:00.

Koszt uczestnictwa w zajęciach 60,00 zł obejmuje wszelkie potrzebne materiały i narzędzia. Wszystkie prace wykonane na warsztatach są własnością ich autorów. Instruktor:  Anna Filipek-Józefiak - artysta plastyk.

WARSZTATY SHIBORI

Shibori to japońska technika barwienia tkanin, w której wzory na materiale uzyskuje się poprzez jego owijanie, składanie i marszczenie. Podczas zajęć omówione zostaną sposoby i rodzaje farbowania tkanin. Dowiemy się, jakie barwniki można stosować i jakie są efekty ich użycia, a także poznamy różnorakie techniki przygotowania tkanin do uzyskania jak najbardziej oryginalnych i pięknych wzorów. Uczestnicy zafarbują metoda shibori swój własny stylowy podkoszulek, obraz lub chustę. Zajęcia dla dzieci w wieku od 7 lat.

Harmonogram zajęć:

grupa I - 19.01.środa - 11:00-13:00,

grupa II - 26.01. środa - 11:00-13:00

Koszt uczestnictwa w zajęciach 60,00 zł obejmuje wszelkie potrzebne materiały i narzędzia. Wszystkie prace wykonane na warsztatach są własnością ich autorów. Instruktor:  Anna Filipek-Józefiak - artysta plastyk.

WARSZTATY EKO PLECAK

Warsztaty w trakcie, których każdy będzie mógł zaprojektować a następnie własnoręcznie wykonać, ozdobić swój jedyny w swoim rodzaju i niepowtarzalny praktyczny i ekologiczny plecak.

 Harmonogram zajęć:

grupa I - 18.01. wtorek – EKO PLECAK - warsztaty + animacje - 10:00-13:00.

Koszt zajęć wynosi: 50,00 zł. Zajęcia dla dzieci w wieku od 6 lat. Koszt obejmuje wszelkie potrzebne materiały i narzędzia. Wszystkie prace wykonane na warsztatach są własnością ich autorów! Zajęcia poprowadzi dwóch instruktorów z firmy Warsztaty i Animacje Ciotki Klotki Anna Stach. Więcej wiadomości o firmie na stronie internetowej: http://www.ciotkiklotki.com.pl.

WARSZTATY LAS W SŁOIKU

Warsztaty. w trakcie których nie tylko poznamy zasady funkcjonowania roślin w przyrodzie ale i wykonamy własny słój z roślinami, który pięknie ozdobimy.

Harmonogram zajęć:

grupa II - 20.01 czwartek - LAS W SŁOIKU - warsztaty + animacje - 10:00-13:00    

Koszt zajęć wynosi: 60 zł od osoby. Zajęcia dla dzieci w wieku od 6 lat. Koszt obejmuje wszelkie potrzebne materiały i narzędzia. Wszystkie prace wykonane na warsztatach są własnością ich autorów! Zajęcia poprowadzi dwóch instruktorów z firmy Warsztaty i Animacje Ciotki Klotki Anna Stach. Więcej wiadomości o firmie na stronie internetowej: http://www.ciotkiklotki.com.pl.

WARSZTATY DRUK 3D

Warsztaty, w trakcie których pokażemy jak projektować i tworzyć konstrukcje płaskie i przestrzenne, wykorzystując do tego specjalne długopisy 3Doodler.

Harmonogram zajęć:

grupa III - 21.01 piątek - DRUK 3D W KLIMACIE INDIAŃSKIM - warsztaty + animacje - 10:00-13:00

Koszt zajęć wynosi: 60 zł od osoby. Zajęcia dla dzieci w wieku od 6 lat. Koszt obejmuje wszelkie potrzebne materiały i narzędzia. Wszystkie prace wykonane na warsztatach są własnością ich autorów! Zajęcia poprowadzi dwóch instruktorów z firmy Warsztaty i Animacje Ciotki Klotki Anna Stach. Więcej wiadomości o firmie na stronie internetowej: http://www.ciotkiklotki.com.pl.

WARSZTATY PLASTYCZNE

Zajęcia dla dzieci w wieku od 8 lat.

Harmonogram zajęć:

grupa I - 18.01 (wtorek), 20.01 (czwartek) - 13:00-14:30,

grupa II - 25.01 (wtorek), 27.01(czwartek) - 13:00-14:30,

Koszt uczestnictwa w zajęciach 30,00 zł obejmuje wszelkie potrzebne materiały i narzędzia. Wszystkie prace wykonane na warsztatach są własnością ich autorów. Instruktor: Zofia Ślezak – instruktor plastyk LDK, absolwentka Liceum Plastycznego im. Jana Matejki w Nowym Wiśniczu na kierunku: Renowacja elementów architektury. Obecnie studentka Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego na Wydziale Psychologii i Nauk Humanistycznych o kierunku: Pedagogika.

WARSZTATY EKO - CARVING

Eko-Carving –to nasza kolejna propozycja na kreatywne i rozwijające wyobraźnię warsztaty z elementami carvingu, czyli tworzenia rzeźb, figurek z warzyw i owoców. Podczas warsztatów zaprezentowana zostanie krótka historia carvingu na świecie i w Polsce, przedstawione zostaną narzędzia, omówione będą również techniki oraz sposoby zabezpieczania wykonywanych rzeźb.

Harmonogram zajęć:

grupa I - 28.01 piątek - 11:00 – 14:00

Koszt uczestnictwa w zajęciach 60,00 zł obejmuje wszelkie potrzebne materiały i narzędzia. Wszystkie prace wykonane na warsztatach są własnością ich autorów. Instruktor: Kukavsky - Cookie Art&Fun.

W trakcie ferii nie zabraknie również spotkań z teatrem. Razem z Teatrem „Blaszany Bębenek” zapraszamy na dwa spektakle dla dzieci:

21.01, godz. 11:00 - „Królowa śniegu”

27.01, godz. 11:00 - „Alicja w Krainie Czarów”

Bilety w cenie 10 zł można nabyć w kasie kina lub online: https://www.ldk.limanowa.pl/bilet/7197 oraz https://www.ldk.limanowa.pl/bilet/7196.

Zapisów na warsztaty można dokonać osobiście w sekretariacie LDK przy ul. Bronisława Czecha 4 lub telefonicznie pod numerem: (18) 261 04 70 - od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 15:00. Należy pamiętać, że dokonując zapisu drogą telefoniczną, należy bezwzględnie wypełnić kartę uczestnika zajęć i dostarczyć ją na pierwsze spotkanie. Poza godzinami pracy można dokonać zgłoszenia mailowo na adres: biuro@ldk.limanowa.pl. W przypadku dokonywania zgłoszenia drogą mailową jest ono dopuszczalne tylko i wyłącznie w formie przesłanego skanu czytelnie wypełnionej i podpisanej własnoręcznym podpisem karty uczestnika w zajęciach! Płatności za warsztaty dokonuje się z góry na rachunek bankowy Limanowskiego Domu Kultury: 54 8804 0000 0000 0024 5906 0001. W tytule przelewu należy podać imię i nazwisko uczestnika oraz nazwę warsztatów. Po dokonaniu przelewu bardzo prosimy o przesłanie dowodu opłacenia na adres mailowy: biuro@ldk.limanowa.pl

Ze względu na panującą sytuację epidemiczną LDK prosi o przybywanie na zajęcia na konkretnie podane godziny oraz o odbieranie dzieci zaraz po zakończeniu warsztatów.

tekst: LDK

fot. LDK

zaba
Komentarze
Proponowane artykuły
pgrab