środa, 18 maja 2022r. · Imieniny: Feliksa, Aleksandry
ddd 23.02
latos ubrania

Region. Kierowcy ostrzegają: Jest bardzo ślisko. Służby odnotowały kilka niebezpiecznych zdarzeń na drogach naszego regionu

Net-Factory - 18.05.2020
10 stycznia, 21:35    autor: jbudacz   wyświetlenia: 32412

Szklanka na drodze, nieposypane drogi i chyba brak dostosowania prędkości do warunków na drodze. Dlatego na efekty nie trzeba było długo czekać. W poniedziałek wieczorem na drogach naszego regionu doszło do kilku niebezpiecznych zdarzeń.

O godzinie 16:00 w Laskowej kierująca pojazdem marki Hyundai, nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze, na łuku drogi straciła panowanie nad pojazdem, a następnie zjechała do przydrożnego rowu, doprowadzając do wywrócenia pojazdu. Sprawczyni zdarzenia została pouczona. 

Kilka minut przed godz. 17. w Szczyrzycu, kierująca pojazdem marki Citroen, nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, zjechała na lewe pobocze i uderzyła w ogrodzenie przy prywatnej posesji. Została ukarana mandatem. 

O godzinie 18:30 w miejscowości Wola Skrzydlańska kierujący pojazdem marki Seat, nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w barierę mostu. Ukarany mandatem karnym. 

O godzinie 19:05 w Skrzydlnej, kierujący pojazdem marki Man, nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i uderzył w stojący pojazd marki Nissan. Samochód zjechał na lewe pobocze i uderzył w barierkę mostu. Pojazd marki Nissan w wyniku uderzenia został przemieszczony i uderzył w Seata.

Sprawca został ukarany mandatem karnym.  

O godzinie 19:30 w Podobinie kierujący pojazdem marki Peugeot, nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, zjechał na przeciwległy pas jezdni i doprowadził do zderzenia czołowego z jadącą z przeciwnego kierunku kierująca pojazdem marki Audi.

Sprawca został ukarany mandatem karnym.

Fot. OSP Mszana Dolna, TV28 

 

allmedica pasek na dole
Galeria
Komentarze
Proponowane artykuły
pgrab