Czwartek, 27 stycznia 2022r. · Imieniny: Jana, Przybysława
carshop
alior do 17 lutego

Region. Zmarł Stanisław Nieczarowski. Był radnym powiatu limanowskiego

Net-Factory - 18.05.2020
11 stycznia, 14:57    autor: pgrab   wyświetlenia: 60080

Stanisław Nieczarowski nie żyje. Chorował od dłuższego czasu. Radny powiatu limanowskiego zmarł w jednym z krakowskich szpitali. Miał 65 lat.

Na internetowej stronie powiatu limanowskiego ukazały się kondolencje o następujacej treści. 

Z głębokim smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci śp. Stanisława Nieczarowskiego, wieloletniego Radnego Rady Powiatu Limanowskiego.

Żonie, dzieciom, członkom rodziny składamy szczere wyrazy współczucia
Mieczysław Uryga – Starosta Limanowski wraz z Zarządem Powiatu Józef Pietrzak – Przewodniczący Rady Powiatu Limanowskiego wraz z Radnymi oraz Koleżanki i Koledzy ze Starostwa Powiatowego i powiatowych jednostek

- Ta wiadomość bardzo mnie zaskoczyła. Bardzo dbał o sprawy regionu, z którego się wywodził. Był bardzo zaanagażowany i wierzył, że, to, co robi ma sens. Dlatego tak bardzo był aktywny w życiu. Rodzinie składam najszczersze kondolencje - mówi Mieczysław Uryga, Starosta Powiatu Limanowskiego. 

- Jestem zszkowana tą wiadomością. Nie dociera do mnie jeszcze ta informacja. Nie zawsze się zgadzaliśmy, ale to była jedna z nielicznych osób, które miała swoje poglądy. Niejednokrotnie mnie wspierał, kiedy byłam Przewodniczącą Rady Powiatu Limanowskiego. Doceniam tego człowieka, bo wykazywał się pracowitością i elokwencją. Będzie nam go bardzo brakowała – mówi Ewa Filipiak, radna powiatu limanowskiego.

Pogrzeb śp. Stanisława Nieczarowskiego odbędzie się w czwartek, 13 stycznia o godz. 12. w kościele Narodzenia Najświętszej Marii Panny w Jodłowniku.

 

almedica do 30 grudnia nie usuwać
Komentarze
Proponowane artykuły
pgrab