Czwartek, 18 sierpnia 2022r. · Imieniny: Heleny, Bronisławy
zabka
Monnari Limanowa

Limanowa. Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza na zajęcia w czasie ferii

Net-Factory - 18.05.2020
12 stycznia, 17:48    autor: mantosz   wyświetlenia: 3836

„Ferie zimowe w bibliotece” to oferta przygotowana przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Limanowej. Zapisy na bezpłatne zajęcia trwają do 15 stycznia pod numerem telefonu: 18 33 72 140, wewnętrzny 106. Decyduje kolejność zgłoszeń.

W dniach od 18 stycznia do 20 stycznia uczestnicy będą tworzyć bajkowe ekostroje. 21 stycznia odbędzie się pokaz mody na scenie, na który można będzie zaprosić babcię i dziadka z okazji ich święta. Następnie odbędzie się spotkanie autorskie z limanowską pisarką dla dzieci Kariną Gamoń. Z racji wykonywania zawodu położnej autorka przeniesie dzieci do świata medycyny.

24 stycznia odbędą się zajęcia „W zdrowym ciele zdrowy duch”. Kto nie wie, jak można aktywnie spędzać czas ferii zimowych, doceni spotkanie z Lidią Sułkowską, która przygotowała program rekreacyjny dla całych rodzin.

Z kolei  26 stycznia odbędą się warsztaty z ilustracji książkowej oraz concept art., czyli kreacja gier komputerowych. Zajęcia poprowadzi malarz i rysownik Szymon Teluk, który specjalizuje się w komiksie, ilustracji i karykaturze.

28 stycznia najmłodsi będą mogli samodzielnie ozdobić skrzyneczki motywami książkowymi, a warsztaty te Monika Zielińska-Klimczak.

Oświadczenia można pobrać ze strony http://www.mbp.limanowa.pl/


źrodło: MBP w Limanowej; oprac. MAG

fot. MBP w Limanowej

zaba
Komentarze
Proponowane artykuły
pgrab