środa, 18 maja 2022r. · Imieniny: Feliksa, Aleksandry
ddd 23.02
latos ubrania

Gmina Łukowica. „Pszczoły naprawdę potrafią łączyć” - zakończył się cykl warsztatów zorganizowanych przez Koło Pszczelarzy z Łukowicy

Net-Factory - 18.05.2020
27 stycznia, 12:22    autor: mantosz   wyświetlenia: 6878

Koło Pszczelarzy z Łukowicy przeprowadziło cykl warsztatów na terenie gminy. Zajęcia zorganizowano we współpracy z członkami Klubu Seniora w Roztoce i Karpackim Związkiem Pszczelarzy w Nowym Sączu.

Pierwsze warsztaty, prowadzone przez prezes Natalię Śmierciak i sekretarz Renatę Tokarczyk, odbyły się w Klubie Seniora w Roztoce. Wzięli w nich udział chętni seniorzy oraz uczniowie Szkoły Podstawowej. Kolejne zajęcia przeprowadzono w Łukowicy, Jastrzębiu, Młyńczyskach i Przyszowej. Dzieci poszerzały wiedzę na temat pszczelarstwa. Wykonywały też zadania praktyczne.

- To dla nas wielka satysfakcja, gdy widzimy, że te nasze pszczoły naprawdę potrafią łączyć. Taki był cel projektu i wiemy, że dzięki zaangażowaniu tak wielu osób to się udało! Dziękujemy dzieciom, ich rodzicom, seniorom z Klub Seniora, wszystkim opiekunom świetlic wiejskich, opiekunowi Klubu Seniora, dyrektorowi i pracownikom GOKSiT w Łukowicy, paniom z Koła Gospodyń Wiejskich w Młyńczyskach, wójtowi Bogdanowi Łuczkowskiemu oraz wszystkim tym osobom, które nas motywują i wspierają dobrym słowem, miłym gestem. Szczególne podziękowania otrzymuje Józef Rosiek, bo od początku wspierał nasze pomysły, nie znając nas, ale widząc nasz zapał i chęć działania. Prosimy o wybaczenie, jeśli kogoś pominęłyśmy. Każdemu dziękujemy! Na koniec chcemy abyście wiedzieli, że będziemy działać nadal - optymistycznie podsumowały akcję członkinie Koła Pszczelarzy w mediach społecznościowych.

 

źródło: Koło Pszczelarzy w Łukowicy; oprac. MAG

fot. Koło Pszczelarzy w Łukowicy

allmedica pasek na dole
Galeria
Komentarze
Proponowane artykuły
pgrab