środa, 18 maja 2022r. · Imieniny: Feliksa, Aleksandry
ddd 23.02
latos ubrania

Region. Pomoc dla Truskawca. Łukasz Rybarski uruchamia zbiórkę dla partnerskiego miasta Limanowej

Net-Factory - 18.05.2020
20 kwietnia, 18:49    autor: jbudacz   wyświetlenia: 5461

Łukasz Rybraski włączył się w pomoc dla mieszkańców Traskawca. Uruchomił zbiórkę na portalu pomagam.pl. Na razie zebrana kwota to blisko 6 tys. zł. Znany satyryk ma nadzieję, że zebrane w ten sposób pieniądze pomogą mieszkańcom tego miasta. Bo potrzeby są bardzo duże.

- Jak wiecie jestem góralem niskopiennym, pochodzę z Limanowej:) Miastem partnerskim Limanowej jest Truskawiec na Ukrainie gdzie obecnie ukrywają się uciekający przed bombami mieszkańcy Ukrainy - napisał pod postem informującym o zbiórce na portalu pomagam.pl Łuaksz Rybarski. Znany satyryk i aktor apeluje o pomoc dla partnerskiego miasta Limanowa.

- W Truskawcu brakuje jedzenia, wody i lekarstw a codziennie przybywa nowa grupa kobiet z dziećmi i nie tylko. Polecam się więc waszej szczodrości. I wklejam link ze strony oficjalnej Miasta Limanowa. Pieniądze zebrane tutaj zostaną przekazane tam. Pozdrawiam i z góry dziękuję.

Link do zbiórki jest TUTAJ

O sytuacji jaka jest w Truskawcu wspomniał na marcowej sesji Rady Miasta Limanowa Władysław Bieda. Burmistrz Limanowej zachęcał mieszkańców do wsparcia partnerskiego miasta.

allmedica pasek na dole
Komentarze
Proponowane artykuły
pgrab