środa, 6 lipca 2022r. · Imieniny: Łucji, Dominika
rolbu 31.05-30.06
szkoła do końca lipca

Region. Rozpoczął się nabór do Szkoły Muzycznej TerazMy. Placówka zaprasza również na Dni Otwarte

Net-Factory - 18.05.2020
17 maja, 11:50    autor: jbudacz   wyświetlenia: 5526

Rozpoczął się nabór do Szkoły Muzycznej TerazMy. Placówka zaprasza również na Dni Otwarte. Koncert Wakacyjny odbędzie się 27 czerwca w Limanowskim Domu Kultury.

Szkoła Muzyczna TerazMy powstała w 2017 roku, rozpoczynając swoją działaność w Słopnicach. Po kilku latach działaności została ona rozszerzona o dodatkowe dwie filię w miejscowościach Męcina oraz Limanowa. Do każdej filii w tym momencie prowadzony jest nabór na rok szkolny 2022/2023.

Założycielką szkoły jest mgr Joanna Drąg , która ukończyła m.in. Akademie Muzyczną im. Karola Szymanowskiego w Katowicach na Wydziale Wokalno-Aktorskim oraz studia magisterskie na wydziale Edukacji Muzycznej w Kielcach na Wydziale Wokalistki Estradowej.

Kadra szkoły to wykształceni muzycy - młodzi i energiczni ludzie, dla których nauczanie to pasja połączona z hobby i zawodowym wykształceniem. Każdy uczeń wymaga indywidualnego podejścia i sposobu nauczania - dlatego nasza kadra spełnia te wszystkie wymagania, prowadząc uczniów ku rozwijaniu swoich dalszych umiejętności. 

Proces nauczania w naszej szkole odbywa się według dwóch cyklów nauczania - dziecięcy (6-letni cykl) oraz młodzieżowy (4-letni cykl). Dla każdego z uczniów lekcje odbywają się indywidualnie, raz w tygodniu w wymiarze 45-minutowych lekcji. Prowadzone są także zajęcia grupowe m.in. Grupa Wokalna. Na koniec roku szkolnego uczeń otrzymuje świadectwo, natomiast po ukończeniu szkoły absolwent otrzymuje dyplom ukończenia. Uczniowie wyróżniający się najlepszym poziomem umiejętności oraz wiedzy, są nagradzani najwyższym wynagrodzeniem, czyli „ZŁOTĄ NUTKĄ”.

Dajemy możliwośc na rozwój umiejętności ucznia w poszczególnych klasach, do których prowadzimy coroczny nabór:

  • klasa wokalno-aktorska,
  • klasa gitary,
  • klasa skrzypiec,
  • klasa akordeonu,
  • klasa keyboard'u,
  • klasa perkusji,
  • klasa pianina,
  • klasa saksofonu.

W naszej szkole prowadzona jest wypożyczalnia instrumentów strunowych (gitary, skrzypce). Podczas lekcji uczeń poznaje kwestie związane z teorią muzyki oraz jest kształcony pod względem doskonalenia gry na instrumencie muzycznym, lub doskonalona jest technika śpiewu podczas lekcji wokalno-aktorskich.

Każdy uczeń jest przygotowywany do odpowiedniego zachowania na scenie, organizujemy dla uczniów koncerty, gdzie wszyscy uczęszczający do szkoły mogą pochwalić się swoimi umiejętnościami nabytymi w okresie nauczania.

Szkoła organizuje szereg projektów w formie zajęć dodatkowych oraz konkursów, gdzie uczniowie mogą poczuć trochę zdrowej, scenicznej rywalizacji między sobą. 

Bierzemy udział w nagraniach w profesjonalnych studiach nagraniowych, nagrywamy teledyski, w których każdy uczeń może wziąć udział !

Dołącz do naszej szkoły - NABÓR NA ROK 2022/2023 OTWARTY - Zapraszamy na naszą stronę internetową www.szkola-terazmy.pl do wypełnienie formularza zgłoszeniowego.

Zapraszamy również na Koncert Wakacyjny, który odbędzie się w Limanowskim Domu Kultury dnia 27 czerwca 2022 r.

Komentarze
Proponowane artykuły
pgrab