środa, 6 lipca 2022r. · Imieniny: Łucji, Dominika
rolbu 31.05-30.06
szkoła do końca lipca

Podłopień. Rodzice z Podłopienia postanowili zbierać złom. Chcą go sprzedać, aby przy szkole wybudować plac zabaw

Net-Factory - 18.05.2020
17 maja, 12:43    autor: jbudacz   wyświetlenia: 25906

Rodzice z Podłopienia chcą wybudować przy szkole podstawowej plac zabaw. Już uzbierali przeszło 11 tys. zł, a potrzeba jest 15 tys. zł. Brakując kwotę postanowili uzupełnić zbierając złom. o tej ciekawej inicjatywie rozmawiamy z Rafałem Majdą z Rady rodziców Szkoły podstawowej w Podłopieniu

Możemy pomóc rodzicom z Podłopienia ofiarując im złom, dzięki któremu wybudują dla dzieci upragniony plac zabaw przy Szkole Podstawowej im. Adama Mickiewicza.

- Rada Rodziców Szkoły Podstawowej w Podłopieniu podjęła się wielkiego wyzwania, jakim jest zbiórka pieniędzy na zakup odpowiednio przystosowanego dla placówki publicznej placu zabaw. Plac usytuowany przy szkole,  jest miejscem ogólnodostępnym, może korzystać z niego każdy, nie tylko dzieci uczęszczające do naszej Szkoły. Teren, na którym znajduje się plac nie jest duży, pomimo tego atrakcji na nim jest mało. Sprzęt, który obecnie jest na placu to stara piaskownica oraz mała zjeżdżalnia. Niestety zakup nowego placu zabaw posiadającego atesty bezpieczeństwa przewyższa nasze możliwości finansowe, dlatego narodził się pomysł utworzenia zrzutki - czytamy w komunikacie na stronie zrzutka.pl, gdzie prowadzona jest zbiórka środków.

Link do zrzutki na plac zabaw jest TUTAJ

Komentarze
Proponowane artykuły
pgrab