środa, 6 lipca 2022r. · Imieniny: Łucji, Dominika
carshop
szkoła do końca lipca

Limanowa. Poznaliśmy program tegorocznych Dni Limanowej. Na scenie wystąpi Krywań i Droga na Ostrołękę

Net-Factory - 18.05.2020
10 czerwca, 14:21    autor: jbudacz   wyświetlenia: 19673

Poznaliśmy program tegorocznych Dni Limanowej. Wydarzenia potrwa od 9 do 10 lipca. Scena będzie umiejscowiona na placu przy Limanowskim Domu Kultury, a niektóre wydarzenia będą się odbywały na miejskim rynku.

Poznaliśmy program tegorocznych Dni Limanowej. Wydarzenia potrwa od 9 do 10 lipca. Scena będzie umiejscowiona na placu przy Limanowskim Domu Kultury, a niektóre wydarzenia będą się odbywały na miejskim rynku.

Informacja o programie pojawiła się na internetowej stronie limanowskiego magistratu.

- Wzorem lat ubiegłych Dni Limanowej organizowane przez Miasto Limanowa oraz Limanowski Dom Kultury to przede wszystkim dużo dobrej zabawy w postaci koncertów i licznych atrakcji dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych, które w tych dniach wypełnią plac przed Limanowskim Domem Kultury oraz Rynek Miasta Limanowa. Organizatorzy przygotowali szereg atrakcji i imprez towarzyszących dla publiczności, która z pewnością licznie przybędzie w tych dniach do naszego miasta. Nie zabraknie wesołego miasteczka, stoisk komercyjnych i regionalnych, a także szeregu atrakcji na scenie i poza nią – czytamy w serwisie internetowym miasta.

W programie święta miasta znajdzie się występ Beaty Beti Bełtowskiej, która swój program artystyczny skieruje najmłodszych. Organizatorzy zapraszają również na koncert laureatów XI Limanowskiego Talent Show.

W sobotę na scenie zagra i zaśpiewa zespół Krywań (godz. 18.), a po nim wystąpi znana z utworów grająca muzykę country grupa  Droga na Ostrołękę. Na zakończenie pierwszego dnia obchodów organizatorzy zaplanowali dyskotekę

Drugi dzień święta miasta będzie się odbywał pod dyktando teatrów ulicznych.

Na limanowskim rynku rozpocznie się 35. Międzynarodowy Festiwal Teatrów Ulicznych ULICA organizowanym przez Teatr KTO z Krakowa. Początek wydarzenia zaplanowano na godz. 16.

Będzie można zobaczyć spektakle teatralne, improwizacje czy happeningi, które zabiorą widzów w niezwykłą podróż do artystycznego świata.

Szczegóły wydarzenia zbajdziecie na plakacie.

Komentarze
Proponowane artykuły
pgrab