środa, 6 lipca 2022r. · Imieniny: Łucji, Dominika
spec 01-06  - 31,06
szkoła do końca lipca

Powiat Limanowski. SP w Porębie Wielkiej, SP nr 1 Mszanie Dolnej i ZS nr 1 w Limanowej na czele klasyfikacji współzawodnictwa sportowego w kończącym się roku szkolnym

Net-Factory - 18.05.2020
17 czerwca, 19:03    autor: mantosz   wyświetlenia: 4957

Szkoła Podstawowa w Porębie Wielkiej w Igrzyskach Dzieci (kl. I-VI), Szkoła Podstawowa nr 1 w Mszanie Dolnej w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej (kl. VII-VIII) oraz Zespół Szkół nr 1 w Limanowej w Licealiadzie Młodzieży (szkoły ponadpodstawowe) to triumfatorzy współzawodnictwa sportowego w powiecie limanowskim w roku szkolnym 2021/2022. Podsumowanie i wręczenie nagród odbyło się w Starostwie Powiatowym.

W Igrzyskach Dzieci na kolejnych stopniach podium stanęły: Zespół Placówek Oświatowych w Mszanie Dolnej oraz Szkoła Podstawowa nr 1 w Mszanie Dolnej.

W Igrzyskach Młodzieży Szkolnej drugie miejsce zajęła Szkoła Podstawowa nr 3 w Limanowej, a trzecie – Zespół Szkoły i Przedszkola w Olszówce.

W Licealiadzie Młodzieży bardzo dobrze w tym roku szkolnym zaprezentowały się: I Liceum Ogólnokształcące w Limanowej oraz Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Limanowej.


źródło: Starostwo Powiatowe w Limanowej; oprac. MAG

fot. Starostwo Powiatowe w Limanowej

Galeria
Komentarze
Proponowane artykuły
pgrab