środa, 6 lipca 2022r. · Imieniny: Łucji, Dominika
carshop
szkoła do końca lipca

Limanowa/Hannover. Polaris Ranger druhów z Łososiny Górnej wzbudził zainteresowanie na targach pożarniczych w Hannoverze.

Net-Factory - 18.05.2020
23 czerwca, 15:03    autor: dbogacz   wyświetlenia: 7900

W Hannoverze odbywają się targi pożarnicze INTERSCHUTZ. Wśród wielu tam prezentowanych stoisk nie zabrakło akcentu z naszego regionu. Swój pojazd Polaris Ranger z modułem gaśniczym prezentują strażacy OSP Łososina Górna.

Stoisko, na którym pokazywany jest Polaris, należy do Firmy Mist-Tech Sp. z o.o.

Jak informują na swoim profilu Facebookowym, stoisko jest licznie odwiedzane przez gości, a ich pojazd budzi duże zainteresowanie i robi prawdziwą furorę.

Pojazd Polaris Ranger już nie raz pokazał, że bardzo dobrze sprawdza się w warunkach bojowych. Służy do przewożenia sprzętu pożarniczego i potrafi dojechać w trudno dostępne dla większych i cięższych pojazdów miejsca. Na wyposażeniu jednostki z Łososiny Górnej Polaris jest już dwa lata.

Targi INTERSCHUTZ to największe targi pożarnicze na świecie i odbywają się co pięć lat. W poprzedniej edycji na powierzchni 106 tysięcy metrów kwadratowych swoje produkty zaprezentowało ponad 1500 wystawców z 51 krajów. Tereny wystawowe odwiedziło ponad 150 tysięcy osób, z czego 23 tysiące z zagranicy.

Galeria
Komentarze
Proponowane artykuły
pgrab