Czwartek, 18 sierpnia 2022r. · Imieniny: Heleny, Bronisławy
zabka
Monnari Limanowa

Limanowa. Niewielkie zainteresowanie publiczności Dniami Limanowej

Net-Factory - 18.05.2020
09 lipca, 23:49    autor: jbudacz   wyświetlenia: 200536

Krywań i Droga na Ostrołękę, to artyści nie tego formatu do jakiego przyzwyczaili się ci, którzy przyjeżdżali do Limanowej, aby zobaczyć kogoś, kto wzbudza zainteresowanie i medialnie mówi się o nim, że jest „TOP” gwiazdą polskiej sceny muzycznej.

Nie takich obchodów święta miasta życzyły sobie władze Limanowej, ogłaszając program tegorocznego wydarzenia. Niestety, Dni Limanowej 2022 przejdą do historii, jako te, które pod względem frekwencji i udziału publiczności spośród wszystkich, które do tej pory się odbyły, nie były najlepsze – delikatnie rzecz ujmując.

I niby wszystko odbyło się, jak zazwyczaj. Bo był przygotowany program z myślą o najmłodszych i też oni sami występowali, to niestety mogło zabraknąć artystycznych propozycji dla tych starszych widzów. 

O tym mówiło się przed rozpoczęciem tegorocznego wydarzenia. Krywań i Droga na Ostrołękę, to artyści nie tego formatu do jakiego przyzwyczaili się ci, którzy przyjeżdżali do Limanowej, aby zobaczyć kogoś, kto wzbudza zainteresowanie i medialnie mówi się o nim, że jest „TOP” gwiazdą polskiej sceny muzycznej.

Uroczyste otwarcie Święta Miasta odbyło się w gronie zaproszonych gości wśród których była poseł Urszula Nowogórska, Grzegorz Biedroń, radny sejmiku województwa małopolskiego, Mieczysław Uryga – Starosta Limanowski, Jan Skrzekut, wójt gminy Limanowa, a także przedstawiciele miast partnerskich limanowskiego samorządu.

To właśnie z rąk starosty ukraińskiego miasta Truskawiec – Władysław Bieda otrzymał Gołębia Pokoju, za pomoc i wsparcie, jakie mieszkańcy miasta okazali uciekającym przed wojną obywatelom Ukrainy.

W niedzielę drugi dzień wydarzenia. Limanowski rynek zamieni się w wielką scenę. Odbędzie się tam 35. Międzynarodowy Festiwal Teatrów Ulicznych ULICA. Początek wydarzenia o godz. 16.

zaba
Galeria
Komentarze
Proponowane artykuły
pgrab