Czwartek, 18 sierpnia 2022r. · Imieniny: Heleny, Bronisławy
pomoc drogowa carshop
Monnari Limanowa

Powiat Limanowski. Starosta oficjalnie powierzył stanowiska dyrektorom szkół i placówek oświatowych

Net-Factory - 18.05.2020
04 sierpnia, 10:43    autor: mantosz   wyświetlenia: 44899

W środę starosta Mieczysław Uryga spotkał się dyrektorami szkół i placówek oświatowych, prowadzonych przez powiat limanowski.

Dyrektorzy, wyłonieni w konkursach, otrzymali oficjalne powierzenia stanowisk. Funkcje te będą sprawować: Anna Mruk (I Liceum Ogólnokształcące w Limanowej), Joanna Rudek (Zespół Szkół Nr 1 w Limanowej), Katarzyna Wacławik (Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Mszanie Dolnej), Andrzej Dębski (Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych w Mszanie Dolnej), Małgorzata Ryś (Zespół Szkół w Tymbarku), Danuta Gąsior (Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Dobrej), Paweł Pięta (Zespół Placówek Oświatowych w Limanowej).

Starosta podziękował również za zaangażowanie oraz wieloletnią pracę Jolancie Dunikowskiej-Wszołek oraz Grzegorzowi Dziadoniowi, odchodzącym z funkcji dyrektorów Zespołu Szkół w Tymbarku i Domu Wczasów Dziecięcych w Porębie Wielkiej.

Podczas spotkania omówione zostały także bieżące sprawy związane z funkcjonowaniem jednostek oświatowych w nadchodzącym roku szkolnym.

 

źródło: Starostwo Powiatowe w Limanowej; oprac. MAG

fot. Starostwo Powiatowe w Limanowej

zaba
Galeria
Komentarze
Proponowane artykuły
pgrab