Czwartek, 6 października 2022r. · Imieniny: Artura, Brunona
pomoc drogowa carshop
allmedica do 12 września

Limanowa. Ruszyły zapisy na Beskid Wyspowy CUP: Mistrzostwa samorządowców i pracowników samorządowych w tenisie stołowym

Net-Factory - 18.05.2020
17 sierpnia, 08:49    autor: jbudacz   wyświetlenia: 6063

Lokalna Organizacja Turystyczna Powiatu Limanowskiego organizuje mistrzostwa samorządowców i pracowników samorządowych w tenisie stołowym – Beskid Wyspowy CUP.

17 sierpnia rozpoczęły się zapisy do turnieju tenisa stołowego Beskid Wyspowy CUP. Potrwają one do dnia 15 września do godz. 15.00.

Jest to nowa inicjatywa, na którą zapraszamy samorządowców i pracowników samorządowych z powiatu limanowskiego oraz partnerskich powiatów: kłodzkiego, polkowickiego, sławieńskiego, koszalińskiego. Uroczyste rozpoczęcie turnieju zaplanowane jest w sobotę 24 września o godzinie 9. Zapraszam do zgłaszania się do turnieju - mówi Mieczysław Uryga, Starosta Limanowski.

Zgłoszenie można przesłać e-mailem: lotlimanowski@gmail.com lub telefonicznie ( tel. 18 33 37 903) z podaniem podstawowych danych niezbędnych do rozegrania turnieju. tj.: nazwisko i imię, rok urodzenia, pełniona funkcja , nazwa samorządu, nazwa powiatu, telefon kontaktowy.

Niezbędne jest również przesłanie mailem skanu podpisanego oświadczenia o przetwarzaniu danych osobowych oraz oświadczenia o statusie samorządowca /pracownika samorządowego.

Zgłoszenia do turnieju są przyjmowane od dnia 17 sierpnia do dnia  15 września  2022 /czwartek/ do godz. 15.00 e-mailem: lotlimanowski@gmail.com lub telefonicznie ( tel. 18 33 37 903)  z  podaniem podstawowych danych niezbędnych do rozegrania turnieju. tj.: nazwisko i imię, rok urodzenia, pełniona funkcja , nazwa samorządu, nazwa powiatu, telefon kontaktowy.  Niezbędne jest również przesłanie mailem skanu podpisanego oświadczenia o przetwarzaniu danych osobowych oraz oświadczenia o statusie samorządowca /pracownika samorządowego.

Decyduje kolejność zgłoszeń z tym, że do dnia 9 września br.  każdy powiat ma zagwarantowany  limit po  8 zgłoszeń w każdej z dwóch głównych kategorii. Po tym terminie  limity przestają obowiązywać.

Wszyscy uczestnicy otrzymają medale pamiątkowe a na zwycięzców czekają nagrody.

Szczegóły organizacji zawodów znajdą Państwo w regulaminie – pobierz tutaj.

Oświadczenia- pobierz tutaj 

Kontakt do organizatora:

ul. Józefa Marka 9, 34-600 Limanowa

pok. 323A

tel. 18 33 37 903,

e-mail lotlimanowski@gmail.com.

allmedica pasek na dole
Komentarze
Proponowane artykuły
pgrab