Czwartek, 6 października 2022r. · Imieniny: Artura, Brunona
pomoc drogowa carshop
allmedica do 12 września

Region. Kampania informacyjno-edukacyjna na rzecz oszczędzania energii elektrycznej

Net-Factory - 18.05.2020
16 sierpnia, 13:15    autor: jbudacz   wyświetlenia: 4332

To już trzecia kampania ekologiczna w powiecie limanowskim tego roku. Tym razem mieszkańcy powiatu mogli podnieść swoją świadomość ekologiczną na temat oszczędzania energii elektrycznej.

Pracownicy starostwa powiatowego w Limanowej udzielali cennych rad dotyczących oszczędzania energii. Kampanie zrealizowano w ramach realizacji projektu Life IP Ekomałopolska, którego powiat limanowski jest partnerem.

Choć w Polsce wciąż największa ilość energii elektrycznej pochodzi z elektrowni na węglu kamiennym i brunatnym, Polacy coraz częściej przekonują się do alternatywnych źródeł. Rosnąca świadomość ekologiczna, rządowe programy dofinansowań oraz kompleksowe usługi z zakresu OZE sprawiają, że coraz więcej osób decyduje się inwestować w alternatywne źródła energii. Sięgając po nie  tylko zwracamy się w stronę planety, ale także chronimy nasze zdrowie i życie. Właśnie poprzez zmiany w funkcjonowaniu gospodarki oraz polityki społecznej możemy doprowadzić do tego, aby przyszłe pokolenia dalej mogły żyć w zdrowym i ekologicznym świecie.

Zapraszamy na relację z tego wydarzenia.

Fot. Roland Mielnicki

allmedica pasek na dole
Galeria
Komentarze
Proponowane artykuły
pgrab